Wpis z mikrobloga

zgubiłem karte w tajlandii, jakie są opcje wypłaty pieniędzy bez karty? zanim założę konto w banku i wyplace siano to będzie weekend, nie dotrwam tyle.
Jakis wykopek jest w Tajlandii w Bangkoku i może mi wypłaci za blika? XD Ostateczność to sprzedaż ciała na ulicy… w sumie kuszące

#bangkok #tajlandia #pytanie
  • 15
@Alcadent: Cześć! Po pierwsze - uwiń się z tym jak najszybciej bo od czwartku Songkran i do niedzieli sporo będzie pozamykane. Po drugie nie trzeba brać pierdyliarda kart bo skoro zgubiłeś jedną to równie dobrze mógłbyś i inne. Ja korzystam tam z konta kantoru walutowego i nie narzekam bo nawet jeżeli fizycznie zgubię kartę jest opcja płacenia telefonem a pieniądze ściągane są z subkonta w danej walucie - przewalutowanie realizowane wg
  • 0
@roo-bin: ogarnalem wlasnie przed chwila. Kur wa na tym western union nie bylo informacji o tym, ze trzeba podac drugie imie, bylo tylko pole na pierwsze. I w dwoch bankach kazali mi #!$%@?, bo to nie ja XDD tak w skrocie. Ostatecznie udalo sie na poczcie to ogarnac - oni mieli wywalone.