Wpis z mikrobloga

@saviour XD Jak faceci oceniają kobiety w skali 1-10 to jest ok. Jak napiszą, że kobieta 60 kg przy wzroście 1,70 to grubaska, to też jest ok.
Ale jak kobieta ocenia tylko wzrost faceta, to już wielkie oburzenie. XD

Swoją drogą mając 1,80 m spotykałem się jakiś czas z dziewczyną, która również miała 1,80 m i chociaż byliśmy równi wzrostem, nie czułem się komfortowo. Była dla mnie jakaś taka za duża.
@saviour: ja kilka lat temu, raz miałem akcję z nowopoznaną panną (któraś tam randka początkowa), że w galerii stwierdziła, że zgłodniała i czy możemy iść coś zjeść. Nie znałem miejsca (nie mój teren) i zaciągnęła mnie do knajpy gdzie byle makaron kosztował chyba z 5 dych na osobę. Bardzo mi się podobała i wcześniej nie zdradzała takich dziwnych zachowań, więc zacisnąłem zęby i się wykosztowałem za ten posiłek.
Potem jeszcze trochę
@saviour: ale to już akurat wina samych chłopów którzy nie maja solidarności, tylko sami się dołącza do wyśmiewania.
A po drugie bądźmy poważni, coś takiego jak dyskryminacja na rynku matrymonialnym nie istnieje. Nie da się zmusić kogoś do szczerego pożądania i niewystarczająco atrakcyjni mężczyźni musza się z tym pogodzić.
dzisiaj każda kobieta poniżej czterdziestki korzysta z social mediów.


@saviour: Nie, nie każda. Ty oczywiście wiesz wszystko najlepiej. Pozjadałeś wszystkie rozumy, jesteś najmądrzejszy na świecie, Statystyki mówią o ok. 70%, ale ty wiesz lepiej. Kiedy będzie koniec świata? XD
@epicentrum_chaosu: znalazłem twoje badanie XD zauważ jedno, ja napisałem "poniżej czterdziestki" a badanie jest z całej populacji, to logiczne że skoro w Polsce jest aż 10 milionów starych dziadów, gdzie większość boi się jeszcze internetu to nie wyjdzie ci 100% ale podejrzewam że jakby zliczyli właśnie wszystkich od 13 do 40 roku życia to wyszłoby to 99%

chłopie, it's time to stop posting.
saviour - @epicentrum_chaosu: znalazłem twoje badanie XD zauważ jedno, ja napisałem "...

źródło: debil

Pobierz