Wpis z mikrobloga

@OHV1234 słuchaj, ja rozumiem że każda strona barykady ma prawo się wypowiedzieć, ale ten razumichin tygodniami murem stawał w obronie groovera i jego rzekomo naruszonej wolności słowa, a teraz notorycznie usuwa innym wpisy. To nie sprzyja wolnej dyskusji i zwiększa poziom hipokryzji.
@ogotai: no i co ze stawał za groverem,a co ten grover złego robi ? to ze postuje info z rus strony też jest potrzebne do wyobrażenia co sie dzieje w tej wojnie,jak miałbym czytać wysrywy proukrainskich odpadów to juz bym dawno myślał ze ukraincy to juz dawno krym mają odbity a co do usuwanych wpisów to zobacz dokładnie kogo te wpisy są,dla takich nie ma co popuszczać tylko usuwać
@OHV1234 zauważ, że sam jestem takim "proukraińskim odpadem". Groovera to on mógł sobie bronić, ale powoływał się na odebraną mu wolność słowa, czego robić był nie powinien skoro usuwa niewygodne wpisy. Kwestię poglądów na obecną sytuację na froncie w tym kontekście pomijam, wrzucajcie sobie co chcecie. Dla mnie sprawa jest jasna: kto usuwa wpisy ten naraża się na śmieszność, gdy przebąknie o wolności słowa.
@OHV1234: jest subtelna roznica pomiedzy wolnoscia slowa a dezi formacja i manipulowaniem. Dopuszczane sa ograniczenia „wolnosci slowa” gdy ktos pierdzieli kocopoly. Poczytaj troche ksiazek o tym, nie bedziesz tak zdziwiony.