Wpis z mikrobloga

Witam,
Chce kupić sobie iPhone 13 na OLX, rzuciło mi się w oczy ciekawe ogłoszenie, ale jak większość OLX coś mi nie pasuje - pisze, że telefon używany od kilku miesięcy i kondycja baterii 100%. Jest to realne? Moim zdaniem powinno być np. 99% albo i dużo mniej, mógł ktoś sobie "zresetować" ten wskaźnik? Na coś jeszcze zwracać uwagę?
#iphone
  • 9
Mi dali nowego ip12mini z 31 grudnia 22r bo ze starym cos #!$%@? przy wymianie baterii i po 28 cyklach ladowania spadla kondycja do 99% XD
@bruuh @Rozporek12 @clas @pepek84
Super, dziękuję za odpowiedzi! Co do używanego telefonu to powiem tak, ostatni telefon który kupiłem nowy, to był Sony Ericsson Xperia X8 (kuuurla kiedyś to było ( ͡º ͜ʖ͡º)). Od tego czasu cały czas tylko używane z OLX i, odpukać, żaden telefon mi sie nie popsuł. Więc wierzę głęboko w dalszego farta, aż się kiedy oparzę. Dziękuję.
@Mexii rozumiem Cię ale iphone mogą być z zakupu ratalnego i jeśli sprzedający przestanie spłacać raty to cegła.
Często zdarza się tez że telefon jest zablokowany MDM i tez lipa.
Nie odradzam tylko zalecam ostrożność.
@clas @bruuh bardzo dziękuję dziękuję za rady. Rozumiem, że jak pokaże fakturę opłaconą to wtedy można uznać, że jest ok.
Jeśli zaloguje się na swoje konto Apple, to znaczy że blokady MDM nie ma?

Chyba macie rację, dopłacę tysiąc więcej i noce spokojniejsze :)
@Mexii konto Apple nie ma nic wspólnego z MDM.
Wydaje mi się że jedynym sposobem jest podczas zakupu przywrócić do ustawień fabrycznych i zobaczyć czy nie ma ostrzeżenia o blokadzie m
MDM. Dlaczego o tym pisze? Bo to zdarza się coraz częściej :/