Wpis z mikrobloga

Wiem że to kwestia indywidualna i zależna też od TV, ale chciałem zapytać tak ogólnikowo z ciekawości. Jak macie ustawiony suwak kontrastu w swoich TV?#xbox #ps5
  • 16
@Ponury_przegryw: Uwielbiam kiedy się złościsz, geniuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Weź w końcu te leki, wczoraj w szale wrzuciłeś mnie na czarno (bo psycha down) a dzisiaj znowu smarujesz do mnie na priv hahahahahaha
Psychuszka klękuszka? Tak mocno? hahahahahaha
Jak macie ustawiony suwak kontrastu w swoich TV?


@sulek1124: najbardziej neutralnie jak się da, aby nie psuć obrazu i by wyglądał zgodnie z intencjami twórcy. Polecam sprawdzić jakie jest takie ustawienie w swoim TV i tak ustawić.
@Ponury_przegryw: Piszesz bezsensowne i niskich lotów komentarze, to cię zgasiłem parę razy i dlatego poleciałem na czarną. Sugerujesz, że rbbxx to moje multikonto? To śmiało - zgłaszaj to, przecież za multi jest ban, no nie? To zgłaszaj, zobaczymy czy mnie zbanują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym aktualnym komentarzem tylko potwierdziłeś, że jesteś zerem.
@vulcanitu nie oceniam jednego czy drugiego. Póki co jedynym kretynem w tym całym zestawieniu jest dla mnie pan przegryw (nick bardzo adekwatny) i wielokrotnie jego wypowiedzi są prowokacyjne i nastawione na rozpętanie gównoburzy. Typowy S0niarz i tyle. Nie twierdzę że jedna czy druga strona są święte, ale przegryw to już swoją bezczelnością i dziennym podejściem kasuje nawet stare elity tagu playstation. Wcale bym się nie zdziwił gdyby to był któryś z nich
@Pust3lnick: „ to cię zgasiłem parę razy i dlatego poleciałem na czarną.”

Ty do mnie kiedyś niby pisałeś ze mnie zgasiłeś? Trafiłeś na czarną bo bronisz xboxa za wszelką cenę jak ten drugi dureń( ͡° ͜ʖ ͡°) już tak sobie nie dodawaj xD

Dam sobie rękę uciąć, że z bercikiem jeszcze robicie ludzką stonoge tylko jestescie zszyci za siusiory a nie odbyty( ͡° ͜ʖ ͡