Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak w 2015 r. oglądałem przed wyborami jakiś program wyborczy i tam siedział przedstawiciel LGBT i mówił, że będzie głosować na PIS. Argumentował to tak, że Tusk obiecywał im związki partnerskie, a nic nie zrobił. Jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Przekładając to na dzisiejsze realia obrażeni wolnorynkowcy mówią, że zagłosują na konfederację mimo, że to najbardziej zamordystyczna partia względem wolności osobistej, a reform gospodarczych nie przeprowadzą bo mają w składzie socjalistycznych narodowców.
Jak to się skończy? Wszyscy wiemy.

#przegryw #blackpill #konfederacja #polityka #4konserwy #lewica #neuropa
  • 11
@jaszczurki: szacun za to, że nie masz czarno białego wyobrażenia tej grupy na zasadzie "eee, pewnie oni wszyscy to skrajni, szyderczy lewaki". Do poglądów takich tęczowych konserwatystów warto dodać jeszcze ich sprzeciw wobec profanowania symboli sacrum przez takich artystów skandalistów jak Nergal oraz zażenowanie "prymitywizmem (anty)estetycznym" krzykliwych i często wulgarnych parad równości. Ale odnośnie Konfederacji jej sporym minusem jest prorosyjskosc.
Jak to się skończy? Wszyscy wiemy.


@wtererere: Wszyscy? Ja nie wiem. Proszę powiedz mi, wrócimy do twojej przepowiedni za kilka lat i śmiechom nie będzie końca.
że to najbardziej zamordystyczna partia względem wolności osobistej


@wtererere: a jakieś przykłady tej zamordystyczności, zwłaszcza takie, które przebiłyby likwidację gotówki na rzecz cdbd, ograniczenie wolności przemieszczania się czy zakaz jedzenia mięsa?