Wpis z mikrobloga

Spadamy na urlop () Wykopki to jednak ciekawe zjawisko - typ wczoraj się chwali swoim szczęściem, ale że robi to przez anonimowe, to od razu wszyscy, że bait xD #logikaniebieskichpaskow Domyślam się, z jakich tagów pochodzą tacy jegomoście, ale jeśli myślicie, że związek Polaka z Ukrainką to jakieś niespotykane zjawisko, to ja mogę mieć z tego tylko bekę xD A będzie takich więcej i bardzo dobrze. Co ja mam szczęścia z moim #rozowepaski to moje :)) Nigdy nie byłem w życiu szczęśliwszy i lepiej traktowany. Tak, tak, zaraz się zmieni, ukradnie mi godność, pieniądze i nerkę - ale tu jest mnóstwo smutnych ludzi w jakichś chorych bańkach. #zwiazki
Biebrzanski_Ghul - Spadamy na urlop (。◕‿‿◕。) Wykopki to jednak ciekawe zjawisko - typ...

źródło: IMG_3055

Pobierz
  • 25
@programista15cm To że mama powiedziała, że jesteś ładny, nie czyni Cię chad-litem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Waski_jest_debesciak Paaaanie, za bycie testerem to się bierze pieniądze, nie dam biaukowi żadnego mojego feedbacku. W godzinę znalazłem tyle badziewia, że to jest aż nieprzyzwoite, że takiego bubla wypuścili. Obrzydliwe to jest.

@TheOneWhoKnocks Bo wypok ma takie funkcje, że można tam dodać obrazki i tekst i możesz tam dodać (prawie) wszystko.
@Biebrzanski_Ghul: nie zwracaj uwagi na umysłowe ameby. Od ponad pięciu lat jestem w szczęśliwym związku z Ukrainką, od kilku miesięcy w stanie narzeczeństwa. Nie mam nic do Polek. Tym bardziej nie mam nic do Ukrainek ani żadnych innych nacji. Oceniam człowieka, za to jaki jest, a nie po kolorze paszportu.
Moja głowa nie pojmuje, jak ktoś może mieć z tego powodu ból rzyci.
Wszystkiego dobrego ;)
Oceniam człowieka, za to jaki jest, a nie po kolorze paszportu.


@tegie: Gdyby wszystkie wpisy i komentarze o Ukrainkach były pisane w takim tonie jak Twój, to pewnie mało kogo by to ruszało. Ale kiedy widzi się wypowiedzi wychwalające Ukrainki, gdzie jednocześnie jest jechanie po "p0lkach", to wygląda to jak mokry sen wykopka. Prawda jest taka, że w każdej nacji znajdą się i fajne kobiety (i mężczyźni), i niefajne.
typ wczoraj się chwali swoim szczęściem, ale że robi to przez anonimowe, to od razu wszyscy, że bait


@Biebrzanski_Ghul: No a co mieli napisać, jak 90% anonimowych to baity? Poza tym to mega głupie, po co pisać z anonimowych, że ma się dziewczynę Ukrainkę?