Wpis z mikrobloga

#zycietruckera Ile zajmuje nauka parkowania zestawem z naczepą (np pod rampę sklepu) lub dokowania w rękaw? Jeżdżę od środy - i za każdym je....nym razem męczę się z 20 minut, a w wczoraj przy jakiejś rampie z wysokimi ciasnymi murkami gdzie cofałem zataczając literę S - to chyba z 40 minut spędziłem
  • 11
Chyba sobie kiepską robotę dla świeżaka wybrałem. Bo to dystrybucja pod sklepy, więc 2-3 naczepy dziennie plus potem na zwroty - wychodzi 4-6 parkowań dziennie. Ze dwa razy mi się udało w miarę płynnie, ale to z przypadku


@magicznyfred: przeciwnie. Im więcej manewrów, tym szybciej je opanujesz. Przez pierwsze tygodnie stracisz dużo nerwów i mocno się naklniesz, ale nauczysz się manewrować lepiej niż niejeden stary szofer długodystansowy.

Bądź cierpliwy i swoje
@Przypadkowy: @k_EZ @PiotrFr @rewizjonista Dzięki za rady - szczególnie z tym "mniejszym" kręceniem kierownicą - jest dużo lepiej - jak jestem wypoczęty to wjeżdżam już w rękaw na jedno / dwa wyciągnięcia/poprawki. Ale nadal jeszcze trochę przede mną, bo jak niema się gdzie wciągnąć i trzeba pod sporym kątem - to na x5-6 razy. W każdym razie cieszę się bo widzę sam wreszcie postępy.