Wpis z mikrobloga

Myślę, że ze względu na ten ostatni fakt odnośnie tej sprawy można ocenić całą organizację.


@RobieZdrowaZupke: Jakbym przeczytał info o pedofilu z PO. Był pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. zwalczania uzależnień, też pracował z dziećmi, przez lata zajmował się profilaktyką uzależnień u dzieci i osób dorosłych. Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię
Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię


@lucer: Myślisz? Mam wątpliwości.

Czy ktoś z partii go ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości? Przenosił między okręgami?

Ze świeckiego zakonu został usunięty, ale nie od razu. Wcześniej jego koledzy rycerze bronili go w sprawie, wychodząc z założenia, że "każdy ma prawo do obrony, nawet jeśli popełnił najbardziej ohydne czyny", jak podkreślał zakon w oświadczeniu. Jego obrony podjęli się prawnicy należący do
Jakbym przeczytał info o pedofilu z PO. Był pełnomocnikiem marszałka województwa zachodniopomorskiego ds. zwalczania uzależnień, też pracował z dziećmi, przez lata zajmował się profilaktyką uzależnień u dzieci i osób dorosłych. Myślę, że ze względu na te fakty można ocenić całą partię


@lucer: Myślę, że pora na jakiś urlop skoro widzisz tutaj jakieś analogię oprócz kategorii czynu zabronionego.