Wpis z mikrobloga

Hej. Mam LG C1 55 z WebOS i od kilku tygodni mam problem z aplikacją Netflixa. Od jakiegoś czasu nie wczytuje ikonek, wolno ładują się filmy i co najgorsze - po wyłączeniu oglądanego filmu/serialu nie chce wrócić do strony głównej netflixa. Dopiero wraca do menu głównego WebOS, dźwięk z filmu jeszcze pozostaje. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Reinstalowałem aplikację, wyłączyłem quick start i obecnie nie wiem co jeszcze można zrobić. Pozostałe aplikacje działają przyzwoicie i nie sprawiają problemu. Ostatecznie pewnie przywrócę tv do ustawień fabrycznych. Macie może takie problemy, jakiś sposób na rozwiązanie?
#telewizory #tv #lg #netflix #oled #telewizja
  • 3
@fornix996: Mi się wydaje że to wina netflixa,też mam podobny problem od jakiegoś czasu z nie wczytywaniem ikonek,po zakończeniu serialu,muszą przelecieć napisy bo się nie da cofnąć do menu.Ja oglądam na tv philips,kolega na xbox series i też jakieś problemy zgłaszał.
@nick_mi_znikl Czyli wygląda na ten sam problem. Nie mam pojęcia od czego to zależy. System ten sam, a u innych osób działa bez szwanku. Też myślałem żeby na xboxa się przerzucic ale jednak dążę do tego żeby platformy były w jednym miejscu. Myślałem o zakupie jakiegoś sticka czy chromecasta, ale przecież to całkiem świeży telewizor.
@nick_mi_znikl Pozwolę sobie zaktualizować temat, bo może komuś się przyda bo ma podobny problem. Pomogła zmiana dostawcy internetu. Przeszedłem z vectry na upc. Wszystko o wiele lepiej działa. Nie zacina netflix, mniejszy Ping podczas grania na xboxie. Wiec jak ktoś się boryka z czymś podobnym i ma Vectrę to tutaj leży problem. I to nie jest kwestia routera, bo i tak miałem w bridgu swoj router. A w upc cały czas mam