Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wszystkie media społecznościowe mam zasrane informacją o rocznicy śmierci papieża, pewnie jak my wszyscy. Obrońcy polskości i katolickich wartości wyszli dziś heroicznie na ulice by stanąć w obronie imienia GIGANTYCZNEGO POLAKA. I samo w sobie jest to śmieszne, ale jak sobie zdałem sprawę z jednego małego faktu to już śmiechłem niesamowicie, gdy w całym tym gąszczu lansowania się na obrońców papieża i gorliwych katolików przez pisiorów i ziobrystów, wyskoczył mi post Terlikowskiego o Niedzieli Palmowej. CZAICIE TO? XD dzisiaj się zaczął Wielki Tydzień, najważniejszy okres liturgiczny w kościele katolickim, pamiątka po triumfalnym wjeździe Chrystusa do Jerozolimy, ale nie, PAPIEŻ UMARŁ DZISIAJ XD więcej katoli dzisiaj poszło na marsze w obronie papieża niż do kościoła z palemką chyba, wnioskując po tym co się odwala w internecie. A więc żeby komuś się przypadkiem nie pomyliło kto jest najważniejszy w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°) WIELKI KREMÓWKOWY PAPIEŻ POLAK > jakiś tam syn boży na osiołku, który zgładził grzechy świata XDDD Taka już jest dzisiaj hierarchia świętości wśród polskich katoli.

#bekazpisu #bekazkatoli #polska #kosiol #katolicyzm #4konserwy #neuropa #cenzopapa #2137 #wykopobrazapapieza
xamoxx - Dzisiaj wszystkie media społecznościowe mam zasrane informacją o rocznicy śm...

źródło: jpjp

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@xamoxx: Urzędnik watykański, co parę razy pozdrowił Polaków przez okno, przyjechał do Polski odprawić msze i w dodatku megaloman co przywiózł własny pomnik i go odsłonił jest ważniejszy niż Jezus.
  • Odpowiedz