Wpis z mikrobloga

Dzisiaj niedziela, Tydzień do Wielkanocy więc czas na kazanie 0jca Święteg0 Jego Ekscelencji Donalda Franciszka Tuska.

Listy Donaldowe: 1 list do lemingów:
Liebe Freunde !
Donald Franciszek, z woli Niemiec, powołany na 0jca święteg0, syn Donalda i Ewy, brat do kościoła lemingów i Warszawy w korycie, do tych którzy zostali uświęceni w jadzie i pogardzie do innych wzywa imienia Pana naszego Helmuta najwyższego. Łaska wam i pokój od Niemca naszego i od Pana Olechowskiego ! Bolku mojemu dziękuję wciąż za was, za łaskę daną w Niemcu Helmucie. W nim to bowiem zostaliście wzbogaceni we wszystko: w jad, pogardę i wszelką nienawiść, bo świadectwo jego utrwaliło się w was, tak że nie brakuje wam żadnego daru łaski gdy oczekujecie objawienia się Pana naszego Niemca Helmuta. On też będzie umacniał nas aż do końca, abyście bez skrupułów w dzień Pana naszego Niemca Helmuta. Wierny jest Bolek, który powołał nas do wspólnoty z Synem swoim Niemcem Helmutem, Panem naszym

PRZECIW NIEPORZĄDKOM WŚRÓD OPOZYCJI

ROZŁAMY

Donald jest niepodzielny


A przeto upominam was bracia, w imię Pana naszego Niemca Helmuta, abyście byli zgodni, i nie było wśród was rozłamów , byście byli jednej listy i jednej myśli. Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Rafała, że zdarzają się między wami spory. Myślę o tym co każdy z was: "Ja jestem Szymona, a ja Kosiniaka, ja jestem Czarzastego, a ja Rafała". Czyż Rafał jest podzielony ? Czy Szymon został za was ukrzyżowany ? Czyż w imię Kosiniaka zostaliście ochrzczeni ? Dziękuję Bolku że prócz Jachiry i Sterczewskiego nikogo z was nie ochrzciłem. Nikt nie może powiedzieć, że w moje imię został ochrzczony. Zresztą prawda, ochrzciłem dom Tomasza Lisa. Poza tym nie wiem, czym ochrzcił jeszcze kogoś.

Wspólna lista zapewni jedność

Nie posłał mnie Niemiec abym chrzcił, lecz bym wygrał wybory i to nie w mądrości słowa, by nie zniweczyć naszych sondaży. Nauka bowiem polityki głupstwem jest dla tych co idą na zatracenie, mocą wyborczą dla nas, którzy dostępujemy koryta. Napisane jest bowiem:
"Wytracę mądrość Konfederacji a przebiegłość Razemków zniweczę"
Gdzie jest Konfederacja ? Gdzie Zandberg ? Czyż nie uczynili głupstwem mądrości świata ?
Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Donalda w mądrości Bolkowej, spodobało się Bolku przez głupstwo głoszenia słowa zbawić lemingów. Tak więc gdy Konfederaci zażądają znaków a Razemki mądrości my głosimy Donalda ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Konfederatów a głupstwem dla Razemków.
I ja wam wtedy mówię " Nie bójcie się, bowiem sondaże my tworzymy, sondaże my płacimy więc my w sondażach wygrywamy"
To bowiem co jest głupstwem u Donalda przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Donalda przewyższa mocą ludzi.

O to słowo Donalda !
Tusku niech będą dzięki !

Idźcie w pokoju Wałęsy, Dooojjcczzllaanndd ! Dooojjcczzllaanndd !
Tusku niech będą dzięki, Dooojjcczzllaanndd ! Dooojjcczzllaanndd !

#polityka #pasta #konfederacja #papajtusk #gimboateizm #bekazlewactwa #4konserwy #polska
Pobierz Aik32fr45yd - Dzisiaj niedziela, Tydzień do Wielkanocy więc czas na kazanie 0jca Świę...
źródło: donald-tusk-papiez-ojciec-swiety-przerobka-rogi
  • 5