Wpis z mikrobloga

Czy komus kiedys linki z allegro pomogly, lub w druga strone, zaszkodzily? Czy raczej nie beda miec zadnego wplywu na witryne?
Nie mowie o aukcjach typu 1000 linkow za 10 zł, ale np. cos takiego:

https://allegro.pl/oferta/pozycjonowanie-10-presell-pro-5-linki-seo-tf17-7393397587

Oceny wygladaja na bdb i zastanawiam sie czy nie zaryzykowac. 7 dych to nie pieniadz, chyba, ze jest szansa ze mi to uwali witryne i nie ma absolutnie zadnej nadziei ze da cokolwiek?

Dodam, ze strona ktora chcialbym podlinkowac jest w TOP5 na fraze ktora mnie interesuje.

#seo
#pozycjonowanie
  • 14
@Kailenaa: sprzedawane są linki, a nie seo czy pozycjonowanie. po zakupie zapraszam do mnie na konsultacje i odzyskiwanie pozycji po zakupie tego śmietnika. czyli te 70 dych zamieni się w pare tys strat.
@emagnuski: Kupilem na 2 aukcjach.
Te z linka wrzucanego dalej sie nie zaindexowaly. Z drugiej aukcji (wraz z artykulami, okolo 40zl/sztuka) zaindexowaly sie jakos 2 dni temu.
Dwie frazy byly targetowane.
Fraza ktora byla na 2 miejscu = bez zmian
Fraza ktora byla na miejscu 16 = Wskoczyla wczoraj na miejsce 11.
Generalnie ze wzgledu na dluga indexacje linkow, za wczesnie zeby cos powiedziec :(
@NetJaro: Hej,
Fraza z 2 jest dalej na 2.
Fraza z miejsca 16 jest na miejscu 8. Czy to te linki były przyczyną? Ciezko mi powiedziec, bo podstrona byla w miare nowa i moze sie dopiero 'ustawiała'. Tak czy siak, nie żałuje, spadków nie ma :)