Wpis z mikrobloga

@mysliciel-z-internetu: 90% tagu blackpill wierzy w korwinizmy z cyklu ,,Po prostu oszczędzaj, otwórz fabrykę i bądź milionerem. Wszystko w twoich rękach" #!$%@? dzieciństwo i #!$%@? geny nie mają znaczenia bro.

Tematy kary śmierci za dezercje, przywilejów dla kobiet o ktorych mówił Korwin czy brednie Sławusia są tu przemilczane. Dozgonna beka z cockserwatystów. Takie same dzbany jak Biedronie, Żukowskie i inne lewicowe osiołki
@KontrproduktywnyAnalityk: To co napisałeś to raczej domena #redpill owców i ich mitycznej wiary w powrót patriarchatu czyli jechania po najsłabszych mężczyznach. #blackpill owcy są raczej realistami nie wierzą w brednie cockserwatystów to już nie wróci i trzeba się dostosować do nowych warunków.
Sam jestem np. zwolennikiem małżeństw jednopłciowych czy adopcji dzieci przez takie pary jak również aborcji z tym, że uczciwe byłoby gdyby to było prywatne jako szacunek do ludzi, którzy
@HeavyMagicMissle: Nienawidzą, srogie grzyby. Na szczęście postępu nie zatrzymacie, PiS nie będzie rządził wiecznie i spełnią się mokre sny lewaków, a wasze koszmary o darmowych podpaskach i prezerwatywach.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KontrproduktywnyAnalityk

@KontrproduktywnyAnalityk: Oczywiście gdyby to powiedział Biedroń, Zandberg czy inny dzban, to byłbym w gorących w pół godziny, ale jak Sławuś bredzi, to głowa w piasek i nikt by tego nawet nie wrzucił na tag, bo dysonans poznawczy

bardzo często widzi się ten screen przeglądając tylko gorące z 6 godzin, więc coś ci się chyba pomyliło
@Cinu27: Tak, jak tagujesz ,,bekazprawakow" czy też ,,bekazkonfederacji" to leci w gorące. Ale jak dajesz takie tagi jak ja to lepiej ,,orać lewaków i masakrować feministki". Identyczne zdanie wypowiada Biedroń a nie Menzten, ja taguje ,,przegryw" oraz ,,blackpill" i mam 400 plusów w kilka godzin