Wpis z mikrobloga

Pudełko miało być inspirowane jednym z opowiadań o Wiedźminie - mam nadzieję, że widać, którym dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna mała skrzynka-książka, którą ozdabiałam jakiś czas temu, tym razem w klimatach wiedźmińskich. Na wieczku-okładce smocze oko (robione we własnym zakresie ze szklanego kaboszonu, żaden smok nie ucierpiał podczas procesu tworzenia) w ręcznie rzeźbionym i malowanym obramieniu. Do tego dwa miecze i cztery srebrzone wiedźmińskie znaki, plus wypukłe, ręcznie formowane i malowane detale w narożnikach i na "grzbiecie". W tle grafika nałożona metodą decoupage i wzór z pasty szklistej w formie kolistej plecionki. Po bokach wypukła, złocona imitacja stron plus dobrane pod kolor zamknięcie.

Wewnętrzna strona wieczka wyszła nie mniej ozdobna, niż zewnętrzna - wypukły, ręcznie malowany złoty smok, wstęga, ramka, narożniki oraz personalizacja (powyżej smoka, wyblurowana). W środku trzy komory na drobiazgi wyłożone czarnym filcem.

Skoro smok pilnuje zawartości, można mieć raczej pewność, że z takiej skrzynki nic nie zginie ()

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart .

#wiedzmin #fantastyka #fantasy #handmade #rekodzielo #tworczoscwlasna #chwalesie #hobby #rozowepaski #smoki
Apaturia - Pudełko miało być inspirowane jednym z opowiadań o Wiedźminie - mam nadzie...

źródło: 001

Pobierz
  • 11
Pewnie nie wiedziałbym, co z tym zrobić, ale bardzo fajny gadżet tak czy siak ????


@Krecik620: Takie rzeczy się ma dla samego faktu posiadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla przykładu mam notes oprawiony naturalną skórą, kartki są bawełniane, całość jest wiązana rzemykami, nie ma tam żadnych zszywaczy, czy kleju. Nie używam go często, bo szkoda mi zapisywać taki notes pierdołami, ale gdy biorę go do ręki, w
@Majku_: A dziękuję pięknie () Rozumiem sprawę z notesem - miałam swego czasu słabość do ładnych notesów w klimatach fantasy. Większość teraz tylko istnieje i ładnie wygląda, bo szkoda mi ich zapisywać, ale, no... i tak bym się z nimi nie rozstała ;)
@Apaturia: mój to taki "wannabe historyczny" bez żadnych motywów, ani wzorów - jedynie producent musiał odcisnąć gdzieś z tyłu swoje logo...
No ale jest, wygląda ładnie, czasem coś w nim skrobnę i to mi wystarcza ( ͡ ͜ʖ ͡)