Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 pamietajcie drogi dzieci, na wykopie zakladamy konta tylko po wyborach. Tako rzecze mędrzec Kryspin


@LicentAbsolweum: Mordo, sugerujesz mi jakiś officerów czy inne #!$%@? muje a dosłownie od wczoraj cały twój "content" to sraczka w obronie k0nfy. Nie udzieliłeś sie chyba w żadnym temacie który nie byłby związany z konfederacją lub polityką ale to mi sugerujesz, że jestem politycznym trollem.

Przecież to jest żałosne XD
@Noxter20 ja byłem wyborcą lewicy kiedyś. Ktoś kiedyś powiedział: "gospodarka głupcze". Popatrz na słupki poparcia dla partii w przedziałach wiekowych. Ludzie którzy ciągną ten kraj do przodu, głosują na konfe..Ciekawe dlaczego?
@Kryspin013 mordo, założyłem konto i nie zamierzam nigdzie znikać ani teraz ani po wyborach. Rób screeny :) A gdzie się udzielam to moja sprawa.


@LicentAbsolweum: Nie napisałem nic o znikaniu tylko, że trollu zarzucasz mi coś a 100% twojego contentu tutaj dotyczy obrony k0nfy. Więc nie zmieniaj tematu zielonko pajacu i nie przekręcaj mojej wypowiedzi xD
przecież przeciwko konfederacji nie trzeba robić żadnych zmasowanych akcji, sami się skompromitują


@JoeGlodomor: Taa, tylko pełno mediów i polityków gadają o Konfie ciągle to samo, ale poza tym żadnych zmasowanych akcji. xDDD:
@Kryspin013 Kryspinek, Kryspinku. Pozwól, że cię oświecę - nie ma znaczenia, że jestem od wczoraj. Rozumiem, ze wg twojej logiki, jak jest się nowym, tylko można o pogodzie? A czy jestem trollem to przekonany sie po czasie :)


@LicentAbsolweum: Mordo, moja odpowiedź to odpowiedź na twoje gówno zarzuty. No i zaznaczam fakt, że dosłownie założyłeś konto by robić tu damage controll k0nfie co sam potwierdziłeś w jednym komentarzu