Wpis z mikrobloga

https://bedbathandbeyond.gcs-web.com/node/17141/html

Pozycja 8.01 - Pozostałe zdarzenia
Program Ofert At-the-Market

W dniu 30 marca 2023 r. Spółka zawarła umowę sprzedaży ("Umowa ATM") z B. Riley Securities, Inc. ("B Riley Securities"), jako agentem sprzedaży, w celu zaoferowania i sprzedaży dodatkowych akcji ("Akcje ATM") Akcji Zwykłych o łącznej cenie sprzedaży do 300 mln USD ("Kwota Programu ATM") od czasu do czasu w ramach programu Spółki "at the market offering". Na dzień sporządzenia niniejszego raportu bieżącego Spółka posiada około 295 411 477 akcji zwykłych* dostępnych do przyszłej emisji. Na podstawie ostatnich cen akcji zwykłych Spółki na Nasdaq Stock Market* możemy nie mieć wystarczającej liczby akcji zwykłych dostępnych do emisji pełnej kwoty Programu ATM, jeśli nie uzyskamy zgody akcjonariuszy na Propozycję Odwrotnego Podziału.

Zgodnie z warunkami Umowy ATM, B Riley Securities dołoży wszelkich starań, aby sprzedać w imieniu Spółki Akcje ATM, które mogą być oferowane przez Spółkę od czasu do czasu w ramach Umowy ATM. Ewentualna sprzedaż* Akcji ATM dokonana w ramach Umowy ATM* zostanie dokonana w drodze zwykłych transakcji maklerskich na Nasdaq Stock Market lub w inny sposób po cenach rynkowych obowiązujących w momencie sprzedaży*, po cenach związanych z obowiązującymi cenami rynkowymi lub po cenach wynegocjowanych.* Rzeczywista sprzedaż będzie zależała od wielu czynników, które Spółka będzie określać od czasu do czasu."

Pogrubiłem ważne fragmenty:
- 295 mln akcji dostępnych do sprzedaży
- Bez reverse splitu, te akcje mogą nie zebrać wystarczającego kapitału
- Akcje będą sprzedawane od czasu do czasu, po cenie rynkowej w danym czasie
- BBBY może wybrać kiedy sprzeda akcje (mam nadzieję, że uniknie sprzedaży poniżej 1$)

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
#bbby #gielda
  • 10
@KrowkaAtomowka: Mam nadzieję że zaraz je przejmą przez Carve-Out albo wydzielą BuybuyBaby jako Spin-Off i #!$%@? sufit jak kiedyś AMC lub GME na mniejszą skalę. A co martwisz się o moje pieniądze czy samopoczucie xD ? Nie palę i prawie nie piję, więc na taki hazard mogę sporo przeznaczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)