Wpis z mikrobloga

Po jedenastu latach nieobecności wracam na wykop.pl. Film zrealizowany dla DDTVN nazwał mnie "Pan od eksperymentów" . Witam się zatem sztuczką kelnerską. Może się przydać już podczas świąt, gdy goście nie będą chcieli wyjść z przyjęcia.
A wkrótce nowe materiały z kanału CiekaWizja. Pozdrawiam serdecznie.

#ciekawostki #ciekawizja #nauka #gruparatowaniapoziomu #ciekawiludzie #ciekawemiejsca
wiktor-niedzicki - Po jedenastu latach nieobecności wracam na wykop.pl. Film zrealizo...
  • 110
@wiktor-niedzicki: Fajnie że Pan jest i że miałem przyjemność za dzieciaka oglądać Laboratorium i Kuchnia.
Oczywiście oglądam Pana teraz na youtube. Kiedyś to były programy popularno-naukowe.
Dobrze ze mamy youtube, gdzie naprawdę można znaleźć dla Ciebie coś ciekawego i nawet merytorycznie zacnego.
Pozdrawiamy!
@wiktor-niedzicki: Czy bywa Pan jeszcze w Filharmonii Narodowej? Oglądałem ostatnio odcinek "Czterdziestolatka", który w Filharmonii po wysłuchaniu koncertu wyjął suwak logarytmiczny i starał się policzyć możliwe obrażenia po urwaniu się ogromnego żyrandola wiszącego nad publicznością. Od razu skojarzyło mi się to z moją wizytą tamże, wiele lat temu, gdy zobaczyłem Pana z rodziną. Pomyślałem wtedy, że kultura techniczna musi iść w parze z kulturą osobistą.
@wiktor-niedzicki: mnóstwo wspomnień za które Panu dziękuję. Czy pamięta Pan program telewizyjny (telewizja publiczna)- mniej więcej w równoległych latach jak Laboratorium, poświęcony najprawdopodobniej kosmosowi albo szerzej fizyce, który prowadziła kobieta.