Wpis z mikrobloga

jak ukrainscy oligarchowie zaczna robic walki z PiS to tu kamien na kamieniu nie zostanie xd


@mleko3-2procent: Już robią polscy oligarchowie i zasadniczo nic nie zostało. Co za różnica.
@django555: przecież to jest oczywisty trigger do utworzenia Trójmorza o którym się trąbi od dekad. Polska sama nie miała wystarczająco siły aby przyciągnąć pozostałe kraje regionu do unii. W połączeniu z ukrainą to bedzie moloch. Dzisiaj Trójmorze ma więcej sensu niż kiedykolwiek - będzie balansować niemcy i rosję odciążając USA które ma swoje kłopoty.
@django555: a to chyba nie szybko, bo na ten moment czekam na tych, co mnie będą przekonywac do jedzenia robaków. Nie wiem kiedy przyjadą, ale chyba jestem daleko w kolejce, bo jeszcze się nie zapowiadali.

Fotowoltaikę już mam zaliczoną.
a teraz będziecie powoli do tego urabiani XD szykujcie się na ukraino-polskę


@django555: W pierwszej kolejności Unia Polsko-Litewska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszedłem na stronę Foreign Policy i na miejscu 3 w "trending" mają "It’s Time to Bring Back the Polish-Lithuanian Union".
Rozumiem, że urabiają nas też pod tym względem i zakończy się Unią Polsko-Ukraińsko-Litewską?

a po co mielibyśmy się łączyć. wystarczy mieć dobre stosunki i wymianę handlową i to wystarczy. łączenie obcych kultur tylko będzie wywoływało napięcia.
scenariusza napisanego przez jakiegoś dziennikarzynę, który nigdy się nie wydarzy


@muskutanin: a czemu mialby sie nie wydarzyc? Moim zdaniem to swietny pomysł, tylko najpierw niech ta cholerna wojna sie skonczy
@aleksc: E no no... Jedno państwo to trochę za daleko. Wolałbym jakiś sojusz/partnerstwo/głęboka współpracę na np poziomie armii pod względem produkcji lub opracowania nowych konstrukcji