Wpis z mikrobloga

Tak se oglądam te filmiki na yt, a jest ich mnóstwo i jaka to jest przepaść. Hiszpanki wszystkie miłe, uśmiechnięte, ludzie w tle też. U nas albo byś usłyszał #!$%@?, odwróciłyby wzrok albo by pomyślały ze zatrułeś czymś tego cukierka ¯\(ツ)/¯ Inny świat.
#logikarozowychpaskow #youtube #p0lka
heez - Tak se oglądam te filmiki na yt, a jest ich mnóstwo i jaka to jest przepaść. H...
  • 25
  • Odpowiedz
  • 168
@heez: po tym jak zjechałem całą Europę to mam taką obserwacje, że na zachodzie nawet polki są mile i uśmiechnięte. Po prostu polka w Polsce to jest najgorszy zestaw
  • Odpowiedz
@heez: mam znajomego z Barcelony, jest z Polką akurat, Hiszpanie boją się małżeństw z Hiszpankami bo sąd zawsze orzeka winę mężczyzny przy rozwodzie i kobiety to wykorzystują w Hiszpanii aby się wzbogacić, dlatego masa szuka żony spoza
  • Odpowiedz
@heez:
To nie polki, tylko ogólnie polacy. I to w Polsce takie nastroje.
W Szwajcarii słyszałam kilka razy, że polki zachowują się zwyczajnie, natomiast faceci mają jedną minę i ciężko stwierdzić czasem, czy jakiś żart był dla nich śmieszny, czy nie, bo mówią „hehe funny”, ale wyraz twarzy się nie zmienia.
  • Odpowiedz
U nas albo byś usłyszał #!$%@?, odwróciłyby wzrok albo by pomyślały ze zatrułeś czymś tego cukierka ¯\(ツ)/¯ Inny świat.


@heez: Śmiało. Zrób taki eksperyment w porównywalnym miejscu i podziel się wynikami. Oczywiście pod warunkiem, że twarz masz wyjściową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcę Cię martwić, ale takim narzekaniem wychodzi z Ciebie p0lak, którego tak piętnujesz.
  • Odpowiedz
@murdoc: a jacy polscy kierowcy za granica wspaniali. Ogólnie trzeba by sie wyniesc np z francuzami zamienić na kraje. I od ruskich dalej i wszystko lepsze. Niemcy zorganizowali by transport koleją - mają z tym duże doświadczenie
  • Odpowiedz