Wpis z mikrobloga

Poszukuję interkomu do Shoei NXR2. W oko wpadł mi SENA SRL Ext dedykowany do tego hełmu. Czy miał ktoś z tym modelem styczność i jest w stanie coś powiedzieć? Niestety w internecie ciężko jakąkolwiek opinie znaleźć. Ewentualnie co polecacie? Budżet tak do 1600zł, używany będzie głównie do muzyki, rozmów telefonicznych i nawigacji. Dlatego zależy mi na dobrej jakości dźwięku oraz mikrofonie który dobrze wygłuszy szumy.

#motocykle #motocykleboners
  • 3
@LysyJack:
Jak jakość muzyki to polecam Cardo. Współpracują z JBL i właśnie od JBL są głośniki w niektórych zestawach. Sam mam Cardo Freecom x2 i chociażby ze względu na jakość dźwięku polecam. A jest to taki budżetowy model. Chyba, że jesteś bardzo towarzyski to musisz kupić coś droższego bo freecom x2 obsługuje tylko 2 riderów.
@LysyJack: Również polecam cardo jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ja akurat mam model 4+ , JBL'e grają bardzo dobrze. W połączeniu z dobrym kaskiem integralnym naprawdę jest to wysoki poziom jazdy jak na to ze jedziemy w otwartej przestrzeni na rowerze z silnikiem. Dodając do tego zatyczki Alpiny jest lux, coś jak w słabo wygłoszonym samochodzie niższej klasy.
@sebnysa: Do każdego interkomu od cardo z nowej generacji możesz dokupić zestaw głośników JBL 45mm plug&play. Gra to niesamowicie dobrze. Cardo chwali się też tym, że każdy ich interkom posiada to samo hardware, różnią się jedynie softwarem.

@LysyJack Ta Sena dedykowana to dobry interkom. Wszystko to, czego potrzebujesz ma, a dodatkowo sporo technologicznego zapasu, bo jest to interkom działający na meshu. W dodatku obecnie sporo na rynku kasków z dedykowanymi interkomami,