Wpis z mikrobloga

Czy może ktoś polecić jakiś dobry, prywatny szpital/klinikę onkoligiczną w północnej/północnośrodkowej Polsce? Zależy mi, by ośrodek zapewniał nie tylko leczenie jako chemio/radioterapię ale i przygotowanie organizmu chorego do tego typu leczenia oraz rekonwalescencję po powyższym. Innymi słowy, by jeden ośrodek przeprowadzał kompleksowe leczenie i utrzymanie stanu chorego na jak najlepszym poziomie od początku aż do końca. Zależy mi również na nowoczesnych, jak najmniej wyniszczających organizm technologiach leczenia. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje, rady.

#onkologia #medycyna #pytaniedoeksperta #sluzbazdrowia #zdrowie
  • 12
@Van-der-Ledre: Nic takiego nie istnieje, bo w zasadzie nikt by nie zapłacił, leczenie onkologiczne zależnie od nowotworu i sposobu leczenia to koszty zaczynajace sie od mocnych kilkudziesieciu tysiacy, szybko mogace przejsc w setki tysiecy. Prywatna medycyna w Polsce zajmuje sie pierdołami, leczenie ciężkich schorzeń jest nieopłacalne dla takich podmiotów.
@Van-der-Ledre UCK Gdańsk serdecznie polecam. Dobra onkologia, cały kompleks dookoła, więc jak coś to masz np. chirurgię naczyniową piętro obok i w razie fuckupu w jakiejś operacji onkologicznej możesz mieć natychmiastową pomoc. Ogólnie nie dam złego słowa na nich powiedzieć - takie mam moje subiektywne odczucia. Oczywiście to będzie normalny szpital i lekarze, do reszty czarów możesz zatrudnić dietetyka czy jakiegoś fizjoterapeutę, ale to we własnym zakresiem. A dokładnie tego, co byś
@Dumpster: zajrzyj do jednego i drugiego miejsca to będziesz wiedział. Centrum onkologii jest straszne a mswia to nowy ładny szpital gdzie nie ma dosłownie tłumu umierających staruszków
@Van-der-Ledre nie ma czegoś takiego im jest na rękę żeby pacjent przekręcił jak najszybciej mówię to niestety z doświadczenia mają cie w dupie od samego początku. Niestety wyrok śmieci jak nie chcesz cierpieć to magik