Wpis z mikrobloga

@kilo_wody_pod_stopa: ale o co ty się budzisz, przy każdym opisywaniu perfum trzeba pisać już batch bo inaczej jakiś ignorant jak ty wyśmieje? a jeśli masz perfumy trzymające cały tydzień to współczuje
a co do batcha to miałęm świeży batch z końcówki 2021
@loopie96: Końcówka 2021 to nie jest świeży batch, mamy już 2023 i niektóre moje flakony kupione na początku tego roku mają batche październik-grudzień 2022. Wypowiadanie się o parametrach bez podania batcha jest bez sensu, bo potem ktoś się sugeruje takimi wpisami, kupuje flakon i wielkie zdziwko, że trwałość 3h.
@kilo_wody_pod_stopa: no fajnie 2021 to vintage XD
dobrze skoro mówienie bez batcha nie ma sensu to podaj rok batcha z którego psikał OP, a jeśli powiesz żę w Sephorze stoją tylko najnowsze batche to się mylisz, często są starsze
a teraz kupiłem świeży batch z końcówki 2022 i obstawiam że będzie tak samo u mnie z parametrami
@loopie96: Nigdzie nie pisałem, że to vintage. Napiszę ci to jeszcze raz - pisanie o parametrach perfum nie ma sensu, bez podania batcha. To nie są tylko moje spostrzeżenia, poczytaj komentarze pod wrzutkami DHI na pepperze. Tam nie siedzą fragheady tylko zwykli ludzie i nawet oni narzekają na trwałość. Sam tak cały flakon marchewkowej mgiełki łyknąłem po dobrych opiniach na fragrze/YT i jakie było moje zdziwienie jak pierwszy raz strzelałem z
kilowodypod_stopa - @loopie96: Nigdzie nie pisałem, że to vintage. Napiszę ci to jesz...

źródło: 747bp0T

Pobierz
@NightWing: no to powodzenia xD. Edc trzymi bardzo długo i projektuje też nieźle jak na wiosenno letnie pachnidło za 3 zł/ml jednocześnie nie mając zbytnio podobnych zapachów w tym przedziale cenowym lub tańszych klonów