Wpis z mikrobloga

Oglądałem dopiero wywiad z bosakiem odnośnie koalicji #konfederacja z pisem, bo tam dopiero sorek dodawał, jak to bosak niby zaprzeczył kategorycznie xd

Wił się jak wąż, nie zaprzeczył ani razu możliwej koalicji.

"Zobaczymy po wyborach", "Ziobry i kamińskiego by musiało nie być" itd.

Czyżby małolaty zapewnią pisowi 3 kadencję?

https://wykop.pl/link/7050895/konfederacja-moze-rzadzic-z-pis-em-bosak-furtki-nie-zatrzaskuje

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli #polityka #neuropa
V.....e - Oglądałem dopiero wywiad z bosakiem odnośnie koalicji #konfederacja z pisem...

źródło: received_1117868405615148

Pobierz
  • 22
@Vosemite: Sam Bosak mówił, że jego wyborcy to skończeni idioci, bo im człowiek głupszy tym skromniejszy i mniej pytań zadaję. Dlatego zawsze będę się śmiał z ludzi, którzy twierdzą, że "jak stare odejdzie, to się zmieni". Przecież konfederaci to takie moherowe babcie, którym można każdy "hiperinteligentny garnek" z wiecu wyborczego wcisnąć, różnica jest taka, że zamiast materiału moherowego, mamy dresowy.
@Vosemite: a ja będę głosować na Konfederację. Żadna partia nie pasuje mi w 100%, ale po prostu nie mam wyboru:

1) Z natury gardzę socjalizmem - PiS i Lewica odpadają,
2) Jestem z miasta od urodzenia i mam #!$%@? na życie wsi, niech się rozwija, ale nie czuję się kompletnie związany ze środowiskiem wiejskim - PSL i Agrounia odpadają,
3) Nie trawię bezideowców i ludzi bez poglądów, nie interesuje mnie polityka
bo tam dopiero sorek dodawał, jak to bosak niby zaprzeczył kategorycznie xd


@Vosemite: nie ja dodawałem kolego tylko ktoś inny, nie ładnie tak oczerniać i zawołać. Ja wiem że to nic osobistego tylko praca ale cmon ;/