Wpis z mikrobloga

#vps
Mireczki... zmieniam pracę i muszę swoje prywatne domeny (poczta, wizytówka www) przenieść z obecnej pracy na VPS. Co lepiej wybrać: webh czy ovh? Widzę że w webh mam automatyczne kopie/snapshoty za które ovh każe sobie płacić...
[edit]
Czy na ovh można przenosić obrazy serwera gdybym chciał zmienić za jakiś czas ofertę?
  • 3
@WujStefan: w webh masz kopię na 2 tygodnie do tyłu z czego: ostatnie 24h kopia co godzinę, 4 dni do tyłu - 3 kopie z godzin 6, 12, 18 i dalej to kopia raz dziennie (do 2 tygodni do tyłu).
Z kodem rabatowym PROMO29019 masz 20% taniej.
Generalnie korzystam z ich usług od 2 lat i sobie chwalę ale mam jeszcze pierwszą ofertę VPS mini za bardziej przystępną cenę. :)
@Pietr: no z kodem START jest rabat 50%. A te plany kopiowania dotyczą też KVM Mini? Szkoda że nie ma opcji testowania, bo boję się że gdy odpalę postfix + amavis + clamav i inne niezbędne rzeczy, to wydajnościowo będzie słabo... w ovh mogę ew. zmienić na Essential, a tutaj tylko zmiana na KVM Pro...
@webh czy w przypadku niezadowolenia z wydajności KVM Mini można płynnie migrować działającą usługę do KVM Pro ew. czy są jakieś opcje elastycznej zmiany? Czy jest jakaś opcja testu vps ew. fajnego rabatu na pierwszy miesiąc (poza kodem START)? ;-)