Wpis z mikrobloga

Nie podoba ci się flaga OUN UPA = Onuca XDD

Wy to całkowicie godność straciliście. Po to jest nagonka na Ukraińców w tej sprawie, żeby podnosić ich świadomość, a nie przypodobać się Rosji. I słusznie. Przyjeżdżają do kraju, który zapewnił im ogromne wsparcie w walce z Rosją, a oni okazują po prostu niewdzięczność.

Mam nadzieję, że do ich pustych łbów coś dotrze i stać ich na odrobinę refleksji. W co jednak wątpię, bo to taka sama dzika nacja jak Rosjanie. Białorusini uciekający przed reżimem komucha Łukaszenki to cywilizacyjnie krok przed Ukraińcami. Szkoda, że ich tak nie wspieramy (tutaj środkowy palec do środowisk proruskich, którzy się temu przeciwstawiają)

Tak jak napisał kolega kilka postów niżej. Kiedyś się śmialiście z prawicy, która widziała na każdym kroku Żydów i ich spiski. Teraz wpadliście w tę samą pułapkę, bo jak ostatni paranoicy wszędzie doszukujecie się spisku agentury rosyjskiej i onuc XD

Gorąco trzymam kciuki za Ukrainę w tej wojnie, ale historia potoczyła się tak, a nie inaczej i u nich za wzór uchodzą mordercy kobiet i dzieci, totalni barbarzyńcy, więc niech już tę wojnę wygrają i dajmy sobie spokój z nimi, bo szkoda gadać.

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #takaprawda #historia #bekazpodludzi #bekazukrainy
  • 107
Możemy założyć się o 100 tysięcy złotych, że nie jestem Sykulskim ani nie mam nic wspólnego z żadną organizacją polityczną. Co ty na to? Proponuję jakąś umowę u notariusza, spotkanie i dokłądne prześwietlenie mojej osoby.


@Kopyto96: Przecież wiem, że nie jesteś Sykulskim, bo on jest inteligentny.
@Kopyto96

Fajny chochoł.

Nikt nie popiera sympatyków Bandery, ale to jakiś drobny element.

Za to narzucanie retoryki, że Ukraińcy masowo popierają Banderę i mord wołyński do tego, to już absolutnie ruska propaganda.

Kacapy, odpuście. Nie znienawidzimy Ukraińców, nie przestaniemy im pomagać, a wy już nie zaznacie naszej tolerancji.