Wpis z mikrobloga

Wykopie, jak w tym kraju legalnie zarobić, nie będąc #!$%@? jak pies Areczkiem?
wnerwia mnie fakt gadania, że praca jest wszędzie trzeba zarabiać nic więcej.
życie #!$%@? zaprzedać by mieć na głupie zakupy w bierze.
więc wypowiedzcie się, ludzie.
  • 23
@NarkotykowyBaron: uczyć się nie chciało żeby wykorzystać w gospodarce swoje umiejętności i wiedzę praktycznie to pozostało #!$%@?ć i robić najprostsze prace które może robić każdy. Im mniej ludzi jest w stanie coś robić tym więcej za to płacą.
@NarkotykowyBaron: Ale po co sie #!$%@? unosisz? Jak sam napisales, kwalifikacji nie masz zadnych, bo samo liceum to praktycznie tak jak bys podstawowke skonczyl. Jak zawodowych kursow nawet ci sie nie chcialo zrobic to sory, zostaje #!$%@? za najnizsza na lopacie bo kto cie wezmie, do czego? Mozesz wykonywac prace tylko taka, do ktorej potrzeba 2 rak i sily fizycznej jak na razie. Twoj wybor czy bedziesz reagowac na to wyzwiskami
@NarkotykowyBaron: no mam na stałe % i spłacę go w 5 lat max :) Jestem zadowolony bo za odsetki zapłacę 2x mniej niż gdybym jeszcze budował, a ceny rosną, a Ty dlaczego się nie uczyłeś?
Tak na serio gdybym nie pracował w IT i nie miał zarobków większych niż ponad 90% społeczeństwa, to byłbym kierowcą bo jeździć lubię, a już coś tam te zarobki są większe niż praca na produkcji czy
@fff112: #!$%@? gdybym wiedzial, ze w IT teraz bedzie taka lux praca to bym za malolata od razu do klasy informatycznej szedl a potem technikum albo studia IT. Ale wtedy to sie nudne wydawalo (,)
@NarkotykowyBaron: Odpowiedzialem ci merytorycznie wczesniej, teraz po prostu znizam sie do twojego poziomu xd Czego ty oczekiwales ze ci tu robote za 5k na reke znajdziemy czy co? Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz. Najwyrazniej #!$%@? kierunki sobie w tych szkolach policealnych wybrales. Z reszta, w dzisiejszych czasach jak sie nie potrafisz zakrecic nawet w lidlu na kasie czy maku (gdzie mak np. pracownikom czesto zakwaterowanie w dobrej cenie zapewnia, wiec
@NarkotykowyBaron: Pytasz na forum publicznym o zdanie to Ci odpowiadam więc nie wiem czemu się dziwisz, że Ci się jako przykład pokazuję..szkoły policealne to sobie można wsadzić. Zrób technika, inżyniera to coś się dowiesz teorii choć to i tak papierek...a teraz jak nie chcesz się uczyć czegoś innego bo uważasz np, że za późno to zostaje zagranica, albo zostań areczkiem. Na studia nigdy nie jest za późno..łapiesz na studiach staż i