Wpis z mikrobloga

Opuszczam wykop na stałe.

Nie byłem pewny decyzji stąd miesięczna przerwa by zobaczyć jaki to będzie miało wpływ na moje życie.

Niestety wykop dostarczał mi coraz więcej frustracji. Toksyczne treści, ewidentne dyskusje z kontami których celem było agitowanie za jakąś partią polityczną lub ideologią. Dyskusje te do niczego nie prowadziły - czułem się wręcz jakbym dyskutował z botami. Do tego dziwne ruchy moderacji. Coraz więcej prawdziwych afer, a nie tylko jak kiedyś tych wyolbrzymionych przez użytkowników - dla beki.
Coraz mniej wartościowych artykułów, które budowałyby mnie jaki człowieka. Bilans z każdym rokiem się pogarszał aż przekroczył wartość krytyczną i wyszedł na minus.

Dziękuję wszystkim za wspólne kilka lat. Ciekawe artykuły, ciekawe dyskusje. Pozdrawiam
  • 10
  • 0
Nie wrócę. Konto jednak zachowam i sprzedam na wolnym rynku gdy będzie coś warte. xD
Ja w swoim życiu nigdy się za siebie nie oglądam. Jeżeli wrócę do dyskusji w necie to na jakieś grupy tematyczne reddita które są w obszarze moich zainteresowań.

Posiedzę jednak z wami jeszcze dzisiaj by zobaczyć czy mi moderacja posta nie usunie co potwierdzi moje zdanie jeszcze bardziej xD
  • 0
@Mackwi: przychodzisz do mojego wątku, zachowujesz się jak buc, a teraz jeszcze lecisz z wulgaryzmami?

Ty chamie niewychowany. Na miejscu twojej matki zalowalbym że ciebie nie wyskrobałem.
@PierDacze: Widzisz, wykop to tylko narzędzie, społeczność, od ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Ja też widze tu sporo rzeczy które mnie trigerruja, ale widzę też wiadomości i komentarze które otwierają moją perspektywę. No i co najważniejsze przez wykop załatwiłem sporo spraw xD Serio, tu siedzą ludzie o których ci sie nie śni ale jeżeli dobrze zadasz pytanie na mirko to możesz ich poznać i znów - poszerzyć swoje horyzonty :)