Wpis z mikrobloga

@sotilas: widze ze wykopowe trolle odpisuja xD
Ktoś kto nie narzeka na ilość ukrów w polsce chyba nie mieszka w żadnym z większych miast, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków.

Ja dziś byłem w ikea i też się zastanawiałem czy jestem w PL czy ua
@sotilas +.
to że się nie asymilują i jak słyszę suka blyat w sklepach to mnie skręca.
prawda jest taka że ukry i ruskie to oba narody co są wuja warte a Polska jak zawsze chce być Prometeuszem Europy i ma z tego Uja.
w Niemczech też ich od zayeahbunnia i mamy ich tu dość.
@Asullo: niemcy to akurat od dekad taki poligon doświadczalny od przyjmowania absolutnie każdego brudasa z trzeciego świata, więc przykład trochę mało trafiony
Chociaż raczej nie, bo jesteś zwykłym #!$%@? nieudacznikiem, który nawet samochodu nie ma, żeby nim #!$%@?.


@cichooo: potenżny fan putina szkaluje na wyklop.pl miliony ukraińców #!$%@? do polszczy pociągiem lub na pieszo xD
@sotilas: Spróbuj postawić całą swoją rodzinę w sytuacji tych ludzi. Szybki wyjazd do obcego kraju, zostawiając cały swój dorobek życia tylko dlatego, by nie zginąć w gruzach bloku, bo jakiś rusek uzna że ten blok za ładny i trzeba w niego przywalić przeciw-okrętowym pociskiem albo dlatego by stado niewyżytych rusko-azjatów nie gwałciło ci córki, żony, matki. Nie jest idealnie, w wielu aspektach pomoc Polski dla Ukraińców uważam za zbyt szczodrą, ale