Wpis z mikrobloga

Znajoma mi właśnie opowiedziała #coolstory zakrawające o #creepypasta

Jechała autem przez jedną z podkrakowskich miejscowości i zabrała autostopowicza. Facet około 40-stki. Nawiązała się luźna rozmowa po czym on mówi

>ładne ma pani ręce, dobrze by wyglądały w trumnie

Znajoma się wystraszyła nie na żarty, ale że jest dość ogarnięta jak na kobietę, zachowała zimną krew i powiedziała coś w stylu, że chyba złapali gumę, zatrzymała się, wysiedli, ale ona szybko wsiadła z powrotem i odjechała. Zatrzymała się w bezpiecznym miejscu i zauważyła torbę tego kolesia na siedzeniu, okazało się, że w środku była siekiera i jakieś noże. Sprawa została już zgłoszona na policję. Oczywiście może być tak, że to wszystko zbieg okoliczności, ale przestrzegam mimo wszystko.

#krakow #psychopaci
  • 25
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: dość modna jest ta historyjka, bo jeszcze kilka miesięcy temu taka sama sytuacja (tj, fabuła) miała miejsce w moich regionach. Jestem ciekaw pochodzenia tego fejka :D
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: Dlatego nigdy nie zabieram autostopowiczów. Nigdy nie wiadomo kto nam wsiada do samochodu. A wolę żeby on stał tam i marzł niż, żeby mnie ktoś zamordował w samochodzie.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: lol nie wiem jak ludzie moga rozpowiadac takie #!$%@? "coolstory" jako swoje, albo ze to spotkalo icb znajomych/rodzine xD po wpisaniu fragmentu tego coolstory dostajemy setki wyników i komentarzy "TO BYLO NA PODKARPACIU?" "NIE, OKOLICE SZCZECINA, TO MOJA CIOTKA JECHALA XD"
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: Stary, jeżdżę stopem i słyszałem tę historię już 2 razy w Polsce, raz we Francji i raz w Niemczech. Tak ze powodzenia ;p I za każdym razem opowiadajaca osoba była świecie przekonana, ze to było na prawdę bo to wydarzyło się "znajomej koleżanki kolegi"
  • Odpowiedz