Wpis z mikrobloga

To jest totalny hit. W publicznej reżimowej TV właśnie wybielają mordercę a wjeżdżają na polityków i "media zagraniczne" działające na szkodę państwa. W jaki sposób? Ano taki że to nie było morderstwo polityczne xD. Chłop wyszedł na środek sceny, zadźgał prezydenta miasta a następnie leciał z monologiem że Peło go coś tam zamknęło czy coś (już nie pamiętam do końca). Przez 5 minut wywiadu nie było kompletnie nic o wyroku, o tym jak straszna tragedia się stała. Ciągle pierdzielili głupoty i nawijali staruchom debilizmy że cała ta sprawa jest na siłę przez opozycję "upolityczniona".

Ja #!$%@?, gdzie ja żyję. Wina Tuska, pora na CS'a ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tvpis #bekazpisu #gdansk #adamowicz #polityka #polska #zalesie
Kadet20 - To jest totalny hit. W publicznej reżimowej TV właśnie wybielają mordercę a...

źródło: 335659132_1262161847701988_2837234137970213135_n

Pobierz
  • 14
@Kadet20: Bo to nie było morderstwo polityczne. Morderstwo polityczne to było, jak Niewiadomski zastrzelił Narutowicza.

Tutaj są dwie opcje. Albo typ sobie coś uroił, bo siedział w pierdlu za napady na bank za rządów PO i nim pomiatali klawisze, więc uznal ich za wrogów, albo ktoś go skutecznie wykorzystał jako narzędzie i motyw złej PO wykorzystano na odwrócenie uwagi.

Adamowicz swoje za uszami miał, różnych ludzi znał i może odstrzeliła go
Bo to nie było morderstwo polityczne. Morderstwo polityczne to było, jak Niewiadomski zastrzelił Narutowicza.


Tutaj są dwie opcje. Albo typ sobie coś uroił, bo siedział w pierdlu za napady na bank za rządów PO i nim pomiatali klawisze, więc uznal ich za wrogów, albo ktoś go skutecznie wykorzystał jako narzędzie i motyw złej PO wykorzystano na odwrócenie uwagi.

@Kopyto96: No tak, typ po zabójstwie mówi właściwie wprost, że zabił go "bo
Bo to nie było morderstwo polityczne. Morderstwo polityczne to było, jak Niewiadomski zastrzelił Narutowicza.


@Kopyto96: Morderstwo polityczne jest wtedy jak zabijasz kogoś na podstawie jego przynależności politycznej.
Koleś zabił Adamowicza, bo ten był z PO, taki był motyw wybrania ofiary, więc to było morderstwo polityczne.

ydaje się, że wyłącznie osobiste (a nie polityczne), bo za rządów PO był represjonowany jak twierdził


@neeet: Wybrał ofiarę na podstawie przynależności politycznej. Osobiste by
@Syn_Tracza: to oznacza, że za swoje krzywdy obwiniał aktualnie rządzących, gdy ich doznawał.

Halo! Halo! Nazywam się Stefan Wilmont. Siedziałem niewinny w więzieniu. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz!

Tuż przed końcem kary, 30 listopada 2018, matka Stefana Wilmonta zgłosiła policji, że stan psychiczny jej syna jest zły. Stwierdziła, że czuje się on skrzywdzony wyrokiem, gdyż „napadów dokonał z atrapą broni, a nie prawdziwą bronią”.
Ziomek, ale Adamowicz wystrąpił z PO i ci go nawet szkalowali za to


@Kopyto96: Dokładnie pamiętam nagrania polityków PO, którzy szkalowali za to Adamowicza.
Co ciekawe, rzuca się to od razu w oczy na wikipedii, że nie ma tam nawet jednej wzmianki o tym szkalowaniu, za to jest ściana tekstu, że to TVP szkalowała Adamowicza, nie dając mu się bronić xD
Piszą tam o nagonce na Adamowicza, podpierając się statystykami w
@Kopyto96: @Wiesmin @Syn_Tracza @Kadet20: To już chyba wszystko wyjaśnia i rozstrzyga:

Jak mówiła w uzasadnieniu wyroku sędzia Aleksandra Kaczmarek ani sprawa, ani motywacja oskarżonego nie miały charakteru politycznego. - Powiązanie zamachu z polityką ma charakter nadinterpretacji, wynikających z publicznego komentowania sprawy, a nie rzeczywistych przekonań oskarżonego - szukał on jakiegokolwiek wytłumaczenia dla swojego poczucia krzywdy - mówiła sędzia.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29568145,ekspert-o-reakcji-wilmonta-na-wyrok.html#s=BoxOpMT