Wpis z mikrobloga

@dominowiak: no właśnie nie wiem, nie mam xbox i chce wiedzieć jak to działa, czy kupując taką wersje (dedykowaną dla xbox series x jak na okładce) w jakimś sklepie media expert czy media markt mogę ją odpalić na xbox series s
@sejko: mozesz na xss, nie ma zadnych kluczy (skad taki pomysl w pudelku z gra?), wkladasz plyte i grasz. jak wyciagniesz to nie mozesz grac, prosty system.
@nobrain: no i odpowiedź jest taka, że nie mogę, bo płyty nie włożę do xss, a w pudełku nie ma klucza
@vulcanitu: nie dwie kopie, a jedna, chociażby blizzard wydaje wersje płytowe z kluczem w środku żebyś mógł przypisać sobie grę do konta by móc pograć online albo później ją pobrać i zagrać w dowolnej chwili nie potrzebując do tego płyty
@sejko: Ciekawy jestem ile jeszcze będzie takich pytań o klucz do gry w wersji pudełkowej. Jakby tak było miałbyś na pudełku - Xbox Series X / Xbox Series S. Masz samo Xbox Series X, więc logiczne że takiej gry na XSS nie odpalisz. I zgadza się - bo XSS nie ma napędu, a w środku jest TYLKO płyta z grą. Dlatego jest TYLKO „Xbox Series X”.
Na zdjęciu masz przykład gry
Pobierz Pust3lnick - @sejko: Ciekawy jestem ile jeszcze będzie takich pytań o klucz do gry w ...
źródło: 67CA21B7-5C26-483E-8B28-E9F60038F00D