Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska ale masz zajebiscie silna psychikę, no w #!$%@?. Ja jestem antycovid ale żeby latać po świecie w ramach roboty musiałem te testy robić bo nie przyjąłem tego preparatu szczepionkopodobnego. I teraz co? Jestem #!$%@?ą bo sobie dałem wsadzić patyczek do nosa?
@Shellthorn: ja nie mialem tylko 3 dni a pozniej jakies pol roku zaburzenia wechowo-smakowe do niektorych produktow spozywczych i chemicznych. Np szampon mial strasznie gorzki zapach itd ale to co robilem to stwierdzilem, ze bede zmuszac sie jesc to co zmienilo smak/zapach najpierw jako dodatek wmieszany w inne jedzenie np. w ziemniaki by troche zabic smak tego obrzydlistwa chociaz czesto mnie na rzygi cofalo (i szamponem zaciagalem sie co 2 dni
@mitatuyo: w jakim odstepie czasu to zlapales? Mi lekarz internista ostatnio mowil, ze 2 raz jest ponoc zazwyczaj lzejszy, a wg niektorych artykulow bywa ciezszy.. sprzeczne zdania. A jaki byl 1 a jaki 3 raz? Byles szczepiony?
@Dominias

ale masz zajebiscie silna psychikę, no w #!$%@?. Ja jestem antycovid ale żeby latać po świecie w ramach roboty musiałem te testy robić bo nie przyjąłem tego preparatu szczepionkopodobnego. I teraz co? Jestem #!$%@?ą bo sobie dałem wsadzić patyczek do nosa?


Czemu nie robiłeś ich w fotoszopie jak spora część (jak nie większość) ludzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
szura


@sotilas: To chyba jakiś roboczy slang w pewnych kręgach. Co to słowo oznacza, bo ono wcale nie jest znane wszystkim? Może to będzie zaskakujące dla ciebie, ale okazuje się, że poza twoją bańką znajomych są też inni ludzie niekoniecznie zaznajomieni z pewnymi definicjami stworzonymi na użytek własny grupy.
Żałuję tylko, że wychodząc ze swojej grupy, zapominasz wyjść ze swojej odgrywanej tam roli i potem raczysz nas tym słownictwem.
Mam nawet