Wpis z mikrobloga

Stało się to co się miać, stało się miać.

Najbardziej przereklamowane, nieśmieszne, nuuuuuuuuuuudne i skrajnie głupie dziadostwo jakim jest Wszystko wszędzie naraz zdemolowało Oscary we wszystkich najważniejszych kategoriach...
Najpierw Lewactwo bingo:
- 95% obsady to oczywiście osoby rasy innej niż biała
- Mąż głównej bohaterki to totalny nieudacznik i pała życiowa xD
- Córka bohaterki to oczywiście Les*ka
- Julka w różowych włosach
- "humor" i żarty to dosłownie strapon w dupie xD
Film jest tak nudny i nużący (oglądałem go w sylwestra 31 grudnia o 16 i kilka razy zasypiałem przed komputerem xD, a gdzieś przez ostatnie 40min mordowałem się żeby dotrwać do końca (potem bawiłem się na imprezie do 3 w nocy więc to nie przez moje samopoczucie) Całe szczęście że nie zmarnowałem pieniędzy na kino
"Humor" przecież to komedia Sci-Fi:
- ahhahaha parówki zamiast palców dobre nie?
- Strapon w tyłku
- Sikanie w gacie żeby przenieść się do alternatywnego świata hahahahahah dobre sikanie w majtki
Serio kogoś takie coś śmieszy? Jak chcę sobie obejrzeć kretyńską młodzieżową komedię do piwa to wolę sobie włączyć American Pie i pajacowanie Jim, Oza i Stiflera... Tamto ma być kretyńskie i zarazem śmieszne a to?
Montaż i styl
To nie film tylko idiotyczne teledyski przeplecione jeszcze bardziej idiotycznymi rakowymi scenkami rodem z tik-toka
Chaos, poplątanie tik-tokowe rakowisko

Tyle się rozpisałem nad takim chłamem a naprawdę nie warto...
2/10 za jako taki wygląd
Szkalujesz- Plusujesz
#film #oscary #bekazlewactwa #wszystkowszedzienaraz
Cosipi - >Stało się to co się miać, stało się miać.
Najbardziej przereklamowane, nieś...

źródło: wszystkoGÓWNOOnaraz

Pobierz
  • 58
@gram_w_mahjonga: ciężkie filmy? Gdzie jest coś w nich ciężkiego? Chyba że chodzi o to, jak się je ogląda, bo rzeczywiście ciężko. Po "w trójkącie" cała sala miała miny "co ja właściwie obejrzałem?" A w rozmowach przewijało się "jakie to słabe". Niezrównoważony, przeciągnięty misz masz, który opowiada o czym? O tym, że społeczeństwo może się zmienić, że w razie kryzysu to jednostki stojące "na dole" są najbardziej potrzebne? Ale odkrywcze. A co
Duchy, W trójkącie, Top Gun


@Cosipi:
- Top Gun - 2137 iteracja tego samego, amerykańskiego gówna, tylko w lepszej jakości. Byłem w IMAX, lubię jak samoloty robią wzium-wzium i tylko tyle warto w tym filmie zobaczyć. W domu to już trudno było mi dotrwać do końca filmu.
- W trójkącie - ani śmieszne,ani ambitne, ani nie opowiada żadnej historii. Poplątanie wątków i oczywistości, idiotyczne zakończenie.
- Duchy Inisherin - poza znakomitą
@Cosipi: po prostu przyznaj że nie załapałeś o co chodzi xD

- 95% obsady to oczywiście osoby rasy innej niż biała - film ma chińskie postacie, ponieważ chiny znane są z surowego wychowania, nie akceptacji i nie godzenia się na kompromisy, gdy ojciec Evelyn ratuje ją i wnuczkę ma to o wiele większy wydźwięk.

- Mąż głównej bohaterki to totalny nieudacznik i pała życiowa xD - totalnie nie załapałeś, mąż nie
przecież to komedia Sci-Fi:

- ahhahaha parówki zamiast palców dobre nie?

- Strapon w tyłku

- Sikanie w gacie żeby przenieść się do alternatywnego świata hahahahahah dobre sikanie w majtki


@Cosipi: w sensie #kapitanbomba zdobył Oskara? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Cosipi: serio, ostatnie, o co bym oskarżyła ten film, to "lewactwo" xD Nie oglądaj nigdy The Wire, bo tam sami czarni, cholerna lewacka propaganda... Zarówno kolor skóry, jak i orientacja bohaterów mają w WWN znaczenie fabularne i się bronią, a nie są jak w marvelach i innych papkach wrzucane na siłę jako tokeny. No ale trzeba by oglądać film bez uprzedzeń, a nie doszukiwać się wszędzie mitycznego lewactwa.

(Co do specyficznego
Ale żeby móc go docenić, to trzeba się trochę zainteresować również kulturą dalekiego wschodu, buddyzmem, i ogólnie wschodnią filozofią, bo oprócz slapstickowych gagów i walki na dildo (która nie każdemu przecież musi przypaść do gustu) jest tam mnóstwo filozoficznych rozkmin. Idea multiświata (multiverse), osobliwości, bycia bogiem w rozumieniu hinduistyczno/buddyjskim. Do tego wszystko okraszone niesamowicie mocnymi emocjami, problemami rodzinnymi, relacjami między dzieckiem a nieobecnym emocjonalnie rodzicem.


@the4dk: Szczerze mówiąc, musisz mieć bardzo