Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK: Tak, o tutaj

Btw, to jaki totalitaryzm? Z tego co opisujesz, to właśnie zadziałała demokracja i społeczność wykopu stwierdziła, że nie chce go tutaj. Co, marzy ci się, abyśmy nie mogli o tym decydować, jeśli ktoś wyznaje jedyną słuszną dla ciebie linię ideologiczną?
@aegispolis: Nie odmawiam litanii nawet do boga, bo w niego nie wierzę, chłopcze.

Totalitaryzm, bo została złamana wolność słowa w sferze publicznej. Dyskryminacja kogoś ze względu na różnice poglądów nie może mieć miejsc w demokratycznym państwie prawa.
Nie odmawiam litanii nawet do boga, bo w niego nie wierzę, chłopcze.


@RazumichinZiK: No tak, jak to dobry sowiet.

Totalitaryzm, bo została złamana wolność słowa w sferze publicznej. Dyskryminacja kogoś ze względu na różnice poglądów nie może mieć miejsc w demokratycznym państwie prawa.


@RazumichinZiK: Wolność słowa może istnieć tylko wtedy, gdy istnieje również odpowiedzialność za własne słowa. On sobie dalej może je głosić z resztą, tylko my nie chcemy ich
@aegispolis: Boga nie ma, a ja jestem kapitalistą z krwi i kości.

Bzdura. Ma prawo do głoszenia własnego zdania - tak jak wszyscy. Wyk0pki bawią się w totalitaryzm i stają się tym, z czym walczą - despotyzmem.

Czym wy się różnicie od Pikabu?
Bzdura. Ma prawo do głoszenia własnego zdania - tak jak wszyscy.


@RazumichinZiK: No, a my mamy prawo, by za to go wykluczyć ze społeczności xD

JA wiem, że wy ruscy tego nie rozumiecie - ale wolność słowa nie oznacza, że mogę wyjśc i zacząć krzyczeć przed twoim domem, że np. jesteś pedofilem, czy że należy zamordować twoich rodziców.

Poza tym ponownie - jaki totalitaryzm, gdy masz tu demokratyczną decyzję? xD Przeciez
Udajesz czy serio nie rozumiesz podstawowych rzeczy?


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@RazumichinZiK: OK towarzyszu Stalinie, tylko towarzysz może określać, kto może, a kto nie może się wypowiadać na wykopie.