Wpis z mikrobloga

@oszty: przez tę jakość poczty kwiatowej zaczęłam zamawiać w lokalnej małej kwiaciarni u pani Helenki, ona sama se ogarnia dostawę i za taką kasę robi doebane bukiety, polecam.
@oszty: Te wszystkie poczty kwiatowe dają dupy w newralgicznych momentach, albo przesyłka różni się znacznie od tego co było na zdjęciach. Kiedyś na dzień kobiet zamówiłem bukiet, który nie został nawet wysłany jak później się dowiedziałem. Potrafię zrozumieć, że nie dali rady, itd. Nie rozumiem natomiast tego, że przez prawie dwa tygodnie od zamówienia nikt nawet nie poinformował mnie, że nie zostało ono zrealizowanie
@oszty: Ja kupiłem dziewczynie taki za 150ziko, może nie najtaniej ale raz na jakiś czas mogę polecić kiedy nie ma możliwości wręczenia bukietu osobiście. Pan był punktualnie 8 marca o godzinie jedenastej, pomimo złożenia zamówienia dzień wcześniej późnym popołudniem.
kemrutnyz - @oszty: Ja kupiłem dziewczynie taki za 150ziko, może nie najtaniej ale ra...

źródło: received_1240815513486882

Pobierz
@oszty: xD to jest fakt, że ludzie wysyłają sobie wzajemnie obcięte, acz jeszcze żywe genitalia innych istot, wąchają je z przyjemnością i jeszcze jedzą zaraz obok kotleta, podziwiając wazon z #!$%@? i cipą rośliny nasiennej w środku.