Wpis z mikrobloga

Jak sprawdzić czy jestem atrakcyjny? Na tinderze i bumble wpadały pary tak z 20 tygodniowo z czego 1 osoba odpisywała raz na pół godziny krótkimi tekstami pokroju "aha", "xd", "a Ty" a po zaproponowaniu spotkania kontakt się urywał. Zastanawiam się czy jestem po prostu brzydki czy tak to wygląda u większości ludzi. Na photofeeler moje najlepsze zdjęcie miało ocenę 8.5 w skali attractive a najgorsze 6.2.
Jeśli chodzi o poznawanie na żywo to spróbowałem 6 razy ale żadna nie odebrała telefonu.
#tinder #przegryw #bumble
  • 17
@Kuba04:
Ostatnio zacząłem chodzić na siłownię, pare miesięcy temu założyłem firmę którą ogarniam w soboty/ niedziele (na chwile obecną wychodzę na bardzo mały +) jednak chciałbym kogoś poznać i założyć w przyszłości rodzinę tylko kompletnie nie wiem co zrobić żeby ten cel osiągnąć
@por_invest_p0l: bo to brednie.
Looksmaxxing:
Stylista(nie fryzjer)
Buty podwyższające - zawsze bez względu na wzrost (o ile nie masz dwóch metrów…)
Ogarnij zarost
Ubieraj tylko czarno-biała odzież. Może odcienie szarości. Brawo ubierasz się lepiej niż 90 procent facetów
I takie tam

Liczy się głównie wygląd - sorry winnetou
@blightborne:
Ok a co dalej? Wychodząc na miasto ładnie ubrany zostałem tylko raz zagadany przez otyłą dziewczynę. Jaki jest najlepszy sposób na poznanie kogoś wartościowego i kogoś kto ma BMI w normie? Słyszałem, że najlepiej zagadywać na żywo ale jestem strasznie zniechęcony po tych nieudanych próbach.. Ile muszę zrobić podejść?
a co mogę zrobić? Nie chce uprawiać jakiegoś redpillingu bo to jest zwykłe oszustwo żeby kogoś zaciągnąć do łóżka i nie da się na tym zbudować trwałej relacji.


@por_invest_p0l: #!$%@?, nie wiem dokładnie jak redpill, ale jak się pouczysz podstaw #pua z sensownego źródla to po prostu poprzestawiasz styki w mózgu, a nie, że będziesz oszukiwać. Po prostu przejrzysz na oczy jak to wszystko działa. Nie musisz nikogo udawać, naturalnie sam