Wpis z mikrobloga

@MikroSzklanka: Ja swego czasu wybralem się do Włoch na dwa mecze Juve, tym drugim był pojedynek z Benevento. Też w Turynie, też z drużyną z dna tabeli, a stresu miałem równie dużo co Ty wczoraj :D
Tam się skończyło na wygranej 2-1, ale to Benevento objęło prowadzenie na początku meczu.
@venomik: nie wiem czy pamiętasz ale rok temu jak leciałem na Juve Lazio to właśnie Ciebie się pytałem o kilka rzeczy związanych z wyjazdem tak wiec raz jeszcze dzieki za pomoc , teraz już mam wszystko obcykane. Planuje w kwietniu wykupić VIPa i poleciec na Inter, gwarantowane przybicie piątki z kazdym z piłkarzy to kusząca oferta :D
@MikroSzklanka: O. Nie pamiętam dokładnie, bo już niejednej osobie pomagałem informacjami czy ogarnianiem osobiście kilku rzeczy, ale jeśli okazałem się pomocny to się cieszę.
A jesli pytałeś mnie o cokolwiek odnośnie Turynu - pewnie polecałem muzeum filmu? :D

Planuje w kwietniu wykupić VIPa i poleciec na Inter, gwarantowane przybicie piątki z kazdym z piłkarzy to kusząca oferta :D


@MikroSzklanka: O. Co to za oferta VIP, nic nie wiem na ten
@venomik: no właśnie też nic o tym nie słyszałem a jeden z moich kolegów obserwuje kanał gościa co lata po stadionach i wykorzystuję oferty VIP, które opisuję. - stąd wiem, że jest taka opcja https://www.juventus.com/en/tickets/vip-hospitality/single-match/legends-club/purchase Wg mnie super opcja, piątki z piłkarzami, siedzimy sobie w towarzystwie byłych piłkarzy itp.

Polecałeś Pizzę marchewkową :D
MikroSzklanka - @venomik: no właśnie też nic o tym nie słyszałem a jeden z moich kole...

źródło: GDB_5517

Pobierz
@MikroSzklanka:
I jadłeś tę pizzę? :D

Jeśli byłeś rozczarowany to powiem Ci, że niedawno wróciłem z wyjazdu rodzinnego na Sycylię i tam też namawiałem na kupno pizzy marchewkowej i pistacjowej. Marchewkowej nie znaleźlismy, a pistacjowa była taka sobie.