Wpis z mikrobloga

@chilon: to chyba ktos dla jaj nagral, nie?
Przeciez to sa teksty 13 latka z gimnazjum, ktory cycki w necie widzial.
No albo to jest wlasnie target tego "dziela".
Ciezko mi sobie wyobrazic doroslego chlopa, ktory na ten tekst nie reaguje zazenowaniem.
@PurpleHaze: idź do jakiegoś klubu i zobaczysz całe masy ludzi, którzy słuchają i tańczą do tej albo podobnej muzyki bez zażenowania, to muzyka do zabawy a nie rozkminiania tekstów.

Mi ciężko wyobrazić sobie dorosłego chłopa co takich prostych rzeczy nie rozumie i próbuje jakoś prześmiewczo z poczuciem wyższości racjonalizować swój brak zrozumienia jak działa świat pisząc o jakichś 13 latach z gimnazjum.

@chilon:

ja tego słucham i jest fajnie ama
@ShadyTalezz: jedz na dozynki i zobacz jak ludzie skacza do discopolo i zenka martyniuka. To ze masa sie bawi do jakiesj muzyki, nie oznacza, ze nie mam prawa wyrazic wlasnego zdania tudziez skrytykowac.

Ja sie wsluchiwalem w tekst, wydawalo mi sie ze w rapie, on rowniez ma znaczenie, czesto nawet wieksze niz muzyka. No ale najwyrazniej jestem w bledzie, bo to muzyka a nie rozkminianie tekstow - to na #!$%@? ten
@PurpleHaze: gówno a nie tekst ma znaczenie. Najpierw rozkmiń jakie są korzenie tego gatunku a potem coś pisz. Rap wziął się z dance’u. Robili hopa hopa. To tutaj w PL wymyślili jakieś przekazy i inne bzdury. Jak mogli wiedzieć o co chodzi w tym gatunku jak do dzisiaj 98% ludzi nie kuma o czym obie rapują. Suki, dragi i szpanowanie drogimi ubraniami. O to zawsze chodziło w tej muzyce. U nas
@PurpleHaze:

jedz na dozynki i zobacz jak ludzie skacza do discopolo i zenka martyniuka.


no jeżdżą i się bawią i co w tym złego?

To ze masa sie bawi do jakiesj muzyki, nie oznacza, ze nie mam prawa wyrazic wlasnego zdania tudziez skrytykowac.


ale kto ci gdziekolwiek mówi, że nie masz prawa krytykować?
To co zrobiłeś to nie była krytyka tylko wylew frustracji i próba budowania swojej samooceny na pogardzie dla
To co zrobiłeś to nie była krytyka tylko wylew frustracji i próba budowania swojej samooceny na pogardzie dla ludzi którym się to podoba.


@ShadyTalezz: chlopie, odpalilem kawalek na yt, posluchalem jakies 3 minuty, napisalem na wykopie komentarz krytykujacy. W taki a nie inny sposob.

A ty mi tu #!$%@? jakas domorosla psychoanalize, o frustracji o budowaniu wlasnej samooceny na pogardzie i ogolnie epistole na 3 ekrany jak bardzo sie myle, w
@PurpleHaze: o widzę zmiana taktyki, jak rzeczowych argumentów brak i sam zauważyłeś że gadasz głupoty to leci its just strona ze śmiesznymi obrazkami bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dobrze, że się chociaż już nie oszukujesz
@ShadyTalezz: ale jakie rzeczowe argumenty mam ci przedstawic na krytyke kawalka?
Nie podoba mi sie, tekst na poziomie gimnazjum, zenada mnie bierze jak tego slucham, na przemian ze zdziwieniem ze ktos mogl sie pod tym podpisac wlasnym mianem.

I nie nie trafia do mnie argument, ze hurr durr tekst to #!$%@? bo ma isc flow bo rap to byl od zawsze flow, a tekstem mozna se tylek podetrzec. No ale najwyrazniej
@PurpleHaze:

ale jakie rzeczowe argumenty mam ci przedstawic na krytyke kawalka?


no nie wiem po prostu napisać, że ty lubisz jak kawałek ma jakąś treść bo to lubisz w muzyce a nie zaczynasz #!$%@? o tekście na poziomie 13 latka albo o tym, że nie wyobrażasz sobie jak dorosły facet tego słucha? Te frazesy to tylko nieudolna próba racjonalizacji tego, że to po prostu ci się nie podoba, to rzeczy nie
Najpierw rozkmiń jakie są korzenie tego gatunku a potem coś pisz. Rap wziął się z dance’u... Suki, dragi i szpanowanie drogimi ubraniami. O to zawsze chodziło w tej muzyce. ...


@asap_: xD
że nie rozumiesz jak dorosły człowiek tego może słuchać


@ShadyTalezz: no nie rozumiem, bo zeby zenada kogos nie lapala na tym tekscie, to trzeba miec sznurek miedzy uszami, zeby nie odpadly.

Inaczej, podoba ci sie warstwa tekstowa tego utworu? Utozsamiasz sie z nia, uwazasz ze niesie za soba przeslanie, tudziez zapewnia rozrywke?
Puscil bys to znajomym z pracy, czy innego kregu, z tekstem posluchajcie jaki fajny kawalek, bez ironii?
@PurpleHaze:

Inaczej, podoba ci sie warstwa tekstowa tego utworu?


tak

Utozsamiasz sie z nia


nie

uwazasz ze niesie za soba przeslanie


nie

tudziez zapewnia rozrywke?


tak

Puscil bys to znajomym z pracy, czy innego kregu, z tekstem posluchajcie jaki fajny kawalek, bez ironii?


tak

Tekst wpada w ucho, widzę siebie na imprezie tańczącego do tego i podśpiewywującego i tyle wystarczy żeby w tego typu kawałku uznać tekst za dobry.
Próba oceny