Wpis z mikrobloga

Nie lubicie dzwonić i stresujecie się załatwianiem spraw przez telefon?
To mam tutaj propozycję nie do odrzucenia. Przychodzę z ratunkiem dla ludzi z przegryw i fobiaspoleczna i przez najbliższe dwa dni pomogam mireczkom załatwiać ich sprawy telefoniczne. Za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli potrzebujesz gdzieś zadzwonić, a ta perspektywa jest dla Ciebie przytłaczająca, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz, a ja wszystko załatwię. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Formularz zgłoszenia


Dlaczego to robię?
Myślę, że jest potencjał na rozwijanie takiej usługi, bo słyszałem wielokrotnie o ludziach, których stresuje wykonywanie telefonów, dlatego chcę sprawdzić jakich spraw to głównie dotyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ztidar - Nie lubicie dzwonić i stresujecie się załatwianiem spraw przez telefon? 
To ...

źródło: image_2023-03-09_133659740

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
Pytanko, wiele instytucji wymaga upoważnienia do rozmowy w danej sprawie interesanta, w jaki sposób to rozwiążesz?


@govsareliars: W ramach obecnego testu nie przyjmowałem zgłoszeń, które wymagają takiej weryfikacji.
  • Odpowiedz
@ztidar: Jak będziesz myślał nad rozwojem, daj znać. Sam pracuję dużo na telefonie, jako agent ubezpieczeniowy, a bywają dni że siedzę w domu, nic nie robię, oglądam TV więc jakoś by się ten czas spożytkowało.
  • Odpowiedz
@ztidar: Obdzwoniłbyś dermatologow w moim mieście (krosno) z pytaniem czy zna sie na wypadaniu wlosów i czy przyjmuje na nfz, a jak nie to ile za wizyte? :P
  • Odpowiedz
  • 0
@essos: Obdzwoniłem wszystkich, którzy zgłosili się na czas, ale nie zadzwoniłem w Twojej sprawie, bo obłożony innymi sprawami zrezygnowałem z tego. Wybacz Mireczku, że Cię nie poinformowałem - to było nie fair z mojej strony.
  • Odpowiedz