Wpis z mikrobloga

Oglądając ostatnie studia czy to w sky sports, talksport czy innym beinie każdy z ekspertów powtarza jak mantrę ten sam tekst: "dlaczego #chelsea nie kupiła napastnika". Poza ekstraklasą (pierwszą ligą i DRUGĄ LIGĄ) nie za bardzo śledzę inne rozgrywki europejskie ale przejrzałem pobieżnie klasyfikacje najlepszych strzelców i jedynym młodym zawodnikiem z jakimś sensownym dorobkiem strzeleckim jest Goncalo Ramos z Benfiki (19 meczów ligowych - 15 goli i 4 asysty). Podobno ma klauzulę w wysokości 120 milionów euro. Znając ostatnie perypetie Chelsea i Benfiki to bez wpłacenia klauzuli nie ma się tam co nawet pokazywać.
Prawdopodobnie Chelsea zaklepała już sobie Nkunku (Havertz może się pakować) a to oznacza, że bierze chyba najlepszą możliwą opcję na rynku w tym momencie. Z drugiej strony to nie jest klasyczna "9".

Moim zdaniem klub musi szukać zawodników do środka pola, Santos wydaje się, że może być strzałem w 10, ale przydałby się defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia bo taki Kante chyba już nie był na boisku od pół roku. No i pora wietrzyć szatnię bo tego szrotu jest zdecydowanie za dużo.
Kristof7 - Oglądając ostatnie studia czy to w sky sports, talksport  czy innym beinie...

źródło: goncalo-ramos

Pobierz
  • 4
@Kristof7:
Chelsea kupiła napastnika, problem w tym, że parę dni później zwolniła trenera, który chciał tego napastnika ()
Moim zdaniem za obecny sezon w 99% winę ponosi zarząd - zrobić okno transferowe pod jednego trenera, a następnie go zwolnić.
Ja tam dalej uważam, że sprzedaż Wernera to był błąd - patrząc co się wyprawia teraz w ofensywie to chętnie bym widział walecznego Wernera (jak choćby
@Kristof7: gdyby nie problemy obyczajowe, to bym parł po Toneya. Ograny w lidze, a nóż by coś z tego było. W Havertza ufałem, ale on jest zamulony jak staw na wiosce. Oceniać tylko za gola z finału to tak jakby oceniać karierę Torresa przez tego gola na Nou Camp, że była w Chelsea zajebista - co jak co i tak lepsza od Havertza.

Kante zagrał ostatni mecz chyba w sierpniu, zagrał
@Kristof7: tu nie ma przypadku ze od kiedy nie mamy bramkostrzelnej 9 #!$%@? znaczymy w walce o mistrza. Ja wole kogokolwiek niz tego anemika z Niemiec.Toney małe marzenie jak nie dostanie zbyt duzej kary za obstawianie. O Kane tez mozna powalczyc ma rok kontraktu, Osimenh kozak i marzy o premier league, Toneya juz wspominalem, jest typek z Francji(David?), jest ziomek z tej drugiej Borussi, jest ten Ramos. Opcje są trzeba kogoś
Chelsea kupiła napastnika


@ZagubionyPodroznik: Fakt, imo w jaki sposób jest traktowany Auba to wstyd dla klubu.

Ja tam dalej uważam, że sprzedaż Wernera to był błąd


Ja upieram się przy tym, że sam zakup był błędem. I Havertza też.

Lukaku


Patrząc na to co prezentuje w Interze to jakoś za nim nie tęsknie. Ale niestety coś będzie trzeba z nim zrobić.

Enrique


Jak widzę takie nazwiska to może lepiej już zostać