Wpis z mikrobloga

- Co uderzysz mnie? Dziewczyne uderzysz? <zaczyna napyerdalac goscia palka teleskopowa a pozniej kopie mu w siatke z zakupami>. No i co uderzysz mnie? No uderzysz? <Typ wali w swojej obronie nozem pod zebro w julke agresorke...>
- Hurrrrrrr duuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr przyebales dziewczynieeeee!!!

Julkom teraz sie wydaje, ze jak posiadaja tzipe to im wszystko wolno i ze na jakims kodzie niesmiertelnosci leca jak w GTA i one moga kogos piesciami naqurwiac i za to im nic nie grozi bo "eeejjjj ejjj ejjj kolezko jestem dziewczynom mi nie mozesz oddac". Ja cie moge zgnoic jak chce ale ty nie mozesz mi nic zrobic.

Ostatnio widzialem akcje jak agresywna karynka patusiara w nocy na miescie przechodzila ze swoimi znajomymi obok innej bandy takich sebkow patusow i sie do nich przysrala nie wiadomo o co. Te sebki spokojnie piwko pili nikogo nie zaczepiali. Czaicie zaczela na nich pluc, popychac, piesciami machac a tamte sebki ja tylko odganiali i nic jej nie zrobili. Do czasu az by sie w koncu ktorys wqurwil i slusznie i jej poslal strzala. Wiecie co by sie wtedy dzialo? Od razu by gosciu na puche zjechal i zadne argumenty ze to tamta patusiara byla strona agresywna by nie pomogly. Wyrok murowany. Za to jakby sebek poszedl na skarge na ta karyne na policje po pobiciu przez nia to co by sie stalo? Oczywiscie, ze nic sprawa umozona i tylko by cie psiaki na komendzie wysmiali, ze cie baba obila.

Jest taka generalna zasada, ze kobiet sie nie bije i slusznie. Sa slabsze wiec sie tego nie robi. Juleczki jednak cyniczkie wykorzystaja ta zasade i pozwalaja sobie na zbyt wiele bo ta zasada w praktyce gwarantuje im calkowita bezkarnosc. No ale jesli panienka sama pierwsza raczki wystawia i zaczyna cie obsypywac gradem ciosow no to niestety. Wtedy ochronke z tytulu nie posiadania siurka miedzy nogami traci i mozna ja jak zwyklego faceta potraktowac. Takie moje zdanie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #mokebe #szarpankizzyciem
  • 40
Typ wali w swojej obronie nozem pod zebro w julke agresorke


@JulianGangol: Co? XD Nożem możesz się bronić przed gościem co jest 10razy większy od ciebie i silniejszy, gdzie nie masz szans na jakakolwiek obronę, a nie Julkę, którą do parteru można sprowadzić plaskaczem w ryj XD
@eskejper: japa oskarku te juleczki to wszystkie tak trzeba traktować zawsze w sobotę w nocy szukam samotnie wracających juleczek z pobliskich klubów dla normictwa i okpuje glanami po ryjch potem uciekam ciebie i twojego ojczulka cwela też namierze oskarku białorycerzy kukoldzie ty jak ci nie wstyd stawać w obonie tych ludzkich ścierw
@213qwerty213: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @KolegaPatryk @vboss @swag_czajnik @TaSQ @xqwzyts @C8H18 @kyber @krzysiek1656 @snickersfgh

Co za gowno ten streamable. Znowu mi kasuja jakis filmik na ktorym sie nic nie dzieje w sumie i ktory normalnie wisi na yt. Nie pierwszy juz raz taka sytuacja. Jak ktos zna jakas inna stronke na ktorej takiego zamordyzmu nie ma ktora dziala na podobnej zasadzie jak streamable to prosze mi podrzucic.
1:10 https://youtu.be/qLprOcdfmwk?t=71