Wpis z mikrobloga

@xewep10: wybory idą, więc tak. I jeśli wdrożą to skorzystam (nie zagłosuję na nich), w końcu po tylu latach dostanę chociaż trochę mojego podatku z powrotem, a tych co nie było stać na kredyt, to niestety dalej nie będzie stać.
@xewep10 jest to realizacja programu wyborczego Wenezuela+ jednak z drugiej strony no kurde gdzieś trzeba mieszkać. Wynajem w PL na dłuższą metę to proszenie się o bezdomność.Za emeryturze niczego nie wynajmiesz w przyszłości więc no trzeba mieć jakomś nieruchomości nawet w tym pieprzonym kredycie. Warunek że jest to twoja pierwsza nieruchomość jest słuszy.To nie ma być kredyt dla flipperów i ludzi posiadających już nieruchomość, co jest myślę słuszne i ograniczy znacznie ilość
@Big_Fomo: heh. Mnie tak samo :D Załapałem się na kilka miesięciy PIT 0, potem kilka tys. podatku miesięcznie, a przez chwilę nawet prawie 2k zdrowotnej. A tak na dopłacie tych odsetek, to przynajmniej parę groszy zamiast na bombelki i nierobów pójdzie na coś, co wykorzystam.
@xewep10: to zależy. 2% będzie dotyczyło tylko pierwszej nieruchomości. Tam będą ludzie kombinować, ale przy tak niskiej zdolności kredytowej to bez szaleństw.
@xewep10: każde rozdawanie jest złe, bo każdy będzie musiał się na to zrzucić.

@simirgone: to jest złe myślenie. Rozdajmy każdemu albo nikomu, bo przecież wszyscy pracujący się na to zrzucają. Ja kupiłem swoją pierwsza nieruchomość, kawalerka w małej mieścinie, na która często pracowałem na dwa etaty i odpuszczałem sobie sporo przyjemności w młodzieńczych latach. W czym jestem gorszy od jednego czy drugiego znajomego, którzy bawili się i wydawali wszystko, a