Wpis z mikrobloga

Witaj Poszukiwaczu
Pewnie jesteś zmęczony. Usiądź odpocznij trochę i posłuchaj ciekawych opowieści.

Jestem zwykłym szarym człowieczkiem który z chęcią pozna innych ludzi ???? Niestety z czasem znajomości się porozpadały I każdy poszedł w swoją stronę zakładając rodziny i skupiając się na niej, a ja zostałem porzucony po wielu latach i jestem bezdzietnym lambadziarzem z kotem ???? no cóż takie życie.
Hmmm może jakieś zainteresowania:
-Fan ciężkiej muzyki i muzyki z lat 80/90 już nie koniecznie ciężej
-słaby film i słaba książka
-przynajmniej kocham seriale i anime
Pochłaniam je w bardzo dużych ilościach I często robię rewatch bo niektóre są kozackie ????
-hobby jak na przegrywa piwniczniaka przystało komiksy, składanie klocków lego, kolekcjonowanie funko popów
-lubię planszówki ale nie mam z kim grac... Hmmm pewnie dlatego tutaj pisze xD
Zawsze chciałem spróbować swoich sił w D&D
-no i oczywiście granie w konkuter głównie MMORPG wow
-podróże małe i duże xD van life jest cudowny
-zaciekawie was ciekawostkami z dupy które nie są potrzebne w życiu xD
-głaskanie kota
-czarny humor mile widziany
-czytam też komiksy i jestem fanmboyem głównie Marvela ale jest parę postaci z DC które też lubię
Dobra koniec już tych zajebistych i pozytywnych rzeczy o mnie xD
Szukam głównie pozytywnej ekipy lub pojedynczych ziomeczkow z którymi będę mógł się zaprzyjaźnić i wyjść na piwko czy popykac w planszóweczki ???? Przyszła żona z żółta parasolka(pozdrawiam fanów najlepszego serialu ever HIMYM)też mile widziana. Akurat mam wesele przyjaciół pod koniec kwietnia więc partnerka się przyda ????

Mój wiek bo zapomniałem to 31lat
Dobra koniec tego pierdzielenia.
Zapraszam do kontaktu ????

#bialystok #podlasie #tinder #mirekszukazony #przegryw #gownowpis
  • 4