Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest tu jakiś agent multiubezpieczeniowy? A może macie jakieś sposoby... Mam taki problem kupiłem auto ale koleś nie miał przy sobie kwitka OC. Wiem że mam ważną polisę, sprawdziłem, że ważna na UFG, ale nie wiem do kiedy. zgłosiłem formularz zmiany właściciela do ubezpieczyciela, ale ciągle cisza i nic nie dostałem na email. mieszkam przy granicy i przydałaby mi się jakiś kwitek na moje ubezpieczenie.

#ubezpieczenia #ubezpieczenie #samochody #oc
  • 8
@sonig dodam tylko że to OC jest jakoś do października, więc luz, ale po prostu chciałbym mieć to na papierze. Wydział komunikacji też nie robi problemu, mówili że zarejestrują, bo sprawdza sobie polisę online.
@Jestem_Tutaj: @sonig rekalkulacja to nic. Ja po zakupie zgłosiłem się do Hestii żeby przepisali umowę na mnie, i żeby odezwali się jak będzie się kończyła z ofertą na wznowienie. No i mistrzowie wysłali ofertę na papierze na adres zameldowania z faktury zakupu zamiast na maila albo chociaż adres do korespondencji. A ponieważ ja pamiętałem, że OC jest ważne "jakoś do 28.III", zaczęło się zamieszanie z uchodźcami i dopiero 25.III zorientowałem się,