Wpis z mikrobloga

@zdrowomaniak @Ziutek_Grabaz Zależy jak dużo masz mieszkań na windę, w Gierkowskich blokach masz windę na ok. 30 mieszkań, w nowych jak nie ma podziału na klatki to możesz mieć nawet 150-200 mieszkań na windę. I Paradoksalnie taka 40 letnia może być mniej wyjeżdżona niż 8-10 lenia
@Ziutek_Grabaz: xD kek, mój blok ma 20 pieter, 0 patolki xD więc nie wiem skąd nagle 'najczesciej patolka'

@Kotlet_Rybny chyba w twoim więzieniu

@zdrowomaniak

Minusem może być jeśli jest jedną winda to zawsze jest możliwość popsucia, tak samo czasem remont trzeba zrobić. Również wysokie bloki pracuja, dlatego mogą być pęknięcia lekkie, oraz krzywe ściany.
A tak to raczej minusów nie ma.
@Ziutek_Grabaz: @Kotlet_Rybny @zdrowomaniak

co do patoli to ruletka. Jak studiowałem w Łodzi to była tragedia z bezdomnymi jak mieszkałem w bloku, wchodzili i spali przy piwnicy albo na samej górze, jak taki wszedł to od razu było czuć :/ Mieszkałem też 2 lata w wielkiej płycie we Wrocku, na Orzechowej i było tam zajebiście, żadnych pato akcji ani bezdomnych, czysto, schludnie, bajka.
@zdrowomaniak: Minus jest taki że jak się popsuje winda to dymasz na ósme. Plus jest taki że jak zapcha się na twojej wysokości rura spustowa od kibla to odchody z tylko dwóch mieszkań wybije u ciebie. Koleś na parterze ma fontannę z dziesięciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minus jest taki że możesz potencjalnie zalać siedem mieszkań jak pęknie w ścianie rura i poleci po pionie. Na ósmym