Wpis z mikrobloga

@Barox8 Obchody to są na wszystkich obiektach. Ciebie jednak interesują obiekty przemysłowe. Handlówki odpadają. Obiekty magazynowe też są spoko, zwykle jednak obowiązków jest ciut więcej niż na obiektach przemysłowych:)
@Mr_3nKi_ Jeśli obiekt jest fajny, to naprawdę fajna, przyjemna praca. Jeśli ktoś potrafi zająć się sobą i rozwija się w tym czasie to nic lepszego chyba nie ma. Do tego system dobowy i bajlando. 7 razy w miesiącu do pracy, reszta dla siebie.
@Barox8: Mam dwóch znajomych na ochronie i sytuacja wygląda następująco;

Jak jakaś osoba coś ukradnie, to ją łapie i zaprowadza do osobnego pomieszczenia - tam spisuje dane osobowe złodzieja i czeka na policje, albo za zgodą kierownictwa sklepu wypuszcza osobe, bo nie ma sensu czekać na policje.. Sytuacje sa różne. Raz złapią i wypuszczają, bo zanim policja przyjedzie to minie godzina, raz złodziej płaci te 100-200zł ( zależy, co ukradł), a
a co w przypadku jak na przykład nie uda sie złapać złodzieja, wtedy ponosze jakies konsekwencje?


@Barox8: Z tego co mi wiadomo, to nie. To też zależy, czy bedziesz miał wywalone jajca, czy chociaż będziesz udawał, że próbowałeś go złapać. Na inwentaryzacji i tak wyjdzie ile towaru zostało ukradzione. Widziałem kilka dni temu 2 chłopaków wybiegających szybko ze sklepu z koszem alkoholu i tym podobnym. Ochroniarz był niestety sam, a oni