Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że traktuję wybiórczo Piotra Napierałę a niby czemu nie? - CR7

Drogie wykopki, nie wiem czy wiecie, ale zostałem bartosiaczanym trolem, tzn youtuber o nazwie "dr" Piotr Napierała zrobił film gdzie zostałem nazwany bartosiaczanym trollem, bo broniłem liberializmu. I on zrobił bardzo długaśny film, którego mi się nie chciało oglądać bo jak zwykle był zrobiony na #!$%@? i przynudzał o tym czemu wybitny piłkarz i człowiek zachodu Cristiano Ronaldo zejdzie na zawał oraz czemu płytko podchodzę do myśli Napierały chociaż bronię liberalizmu. Oczywiście, że podchodzę płytko i wybiórczo do Napierały, przecież chyba nie sądzicie, że będę wszystko to brał na serio, to jest tylko historyk, mimo że niehabilitowany. Piotr Napierała jak każdy youtuber powinien być traktowany wybiórczo no bo dajcie spokój, kto traktuje youtubera kompleksowo? Youtuberzy dostarczają nam dobrych pomysłów i od tego są Napierała dostarczył dobrego pomysłu, żeby być liberałem. I tutaj boli Napierałę, inaczej nazwałby swój kanał jakby nie był elitarystycznym zamordystą "Dr Piotr Napierała". Natomiast zabawny jest sam fakt, podejścia Napierały do siebie, otóż on traktuje siebie jak biblie, to jest naprawdę niezła sprawa, on uważa, że nie mogę nonszalancko podejść do niego, a niby #!$%@? czemu nie mogę nonszalancko podejść? Żaden historyk, nawet najlepszy nie pisał cały czas tylko mądrych rzeczy. Że on się nazwał "liberalem" i że moim zdaniem jest to skandal, to nie dlatego, że Napierała sam się nazywał "liberałem", a on siebie nazywa jak chce. Generalnie banując jak popadnie, wyzywając ludzi mu życzliwych zauważyłem, że nie powinien się nazywać "liberałem" to jest cała ta, a on z tego zrobił, że przecież on mówi, że jest "liberałem". Ale co to ma za znaczenie w ogóle co uważa Napierała? To my teraz będziemy traktować Napierałę tak jak on sam się widzi, czy tak jak my go widzimy? No chyba to drugie, nie?
Niesamowite, facet robi ze mnie zamordystyczną świnię, że bronię liberalizm, a jednocześnie traktuje liberalizm wybiórczo i nonszalancko, no to się chłopie zdecyduj. Tak, ja traktuje nonszalancko każdego myśliciela, ponieważ każdy myśliciel mówi mądre rzeczy i mniej mądre rzeczy. Mnie nie interesuje, że Napierała mówi, że Francja i UK to takie cacy cacy, a "dzikusom" się należało/należało. Np Napierała uważa, że wszyscy powinni być wdzięczni za to co on mówi i że jest bardzo godny szacunku, BARDZO!. Ale przecież to głupota, to ja mam uważać co Napierała o sobie mówi chociaż mija się to z prawdą? No sorcia, to nie tak, że Napierała mówi same mądre rzeczy.
Szkoda gadać, zobaczcie jak śmieszne jest, kiedy chce się bronić, a jednocześnie każde czytać od deski wszystko, nawet "Historię Polski bez mitów", który jest bełkotem, to jest bełkot, to jest nawiedzone pisanie. Napierała cały czas mówi JA LIBERAŁ, oczywiście nie jest liberałem, tylko człowiekiem zachodu, na zachód od USA. Mnie najbardziej dziwi brak konsekwencji, że Napierała jako "liberał" każe swoim fanom bronić każdą literę Napierały, w cale nie, w cale nie...

inspiracja:
https://www.youtube.com/watch?v=QUhMl-G-JrA
#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
ziom123i4 - Oczywiście, że traktuję wybiórczo Piotra Napierałę a niby czemu nie? - CR...
  • 4