Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie ciekawi, ile to PRIME jeszcze pociągnie. Od "rekordowego" kontraktu Kamerzysty z ktorym sie rozstali, poprzez "najlepszych gaży" do sprzedazy 50k ppv i obnizaniu kontraktow Popkowi, Zusje i innym pod grozba bankructwa i braku jakichkolwiek pieniedzy minęły 4 gale - rok.

To jest absolutnie niesamowite, ze taki Kasjo ktory byl królem w FAME, dał się przekonać komuś żeby ich zostawić i zrobić organizacje która będzie #1 i upadł na samo dno medialnego świata freakow, i jeszcze mowil jedno robil drugie. Według mnie Kasjo to jest najwiekszy upadek w swiecie Freak Fight - nie bylo wiekszego bo on spadl z samego topu.

A PRIME? Nie wiem kto bedzie chcial im zaufac, skoro robia takie numery. Ale tak sie konczy, jak za freaki biora sie osoby ktore kompletnie tego nie czuja, i chca robic z tego biznes. Wiele osob mowi ze PRIME mial inwestora i za jego hajs balowal, a hajs sie skonczyl, i zostaje pytanie co dalej.

Pajak vs Rutek
Szuli vs Parke
Popek vs Kasjo
Zusje vs Godlewska

Kto takie zestawienia wymysla, kto je akceptuje, i kto ma w ogole jakis koncept? Mam wrazenie ze w tym PRIME nie bylo zadnego planu.

A szkoda. Bo jezeli faktycznie mieli grubo pitosu, to zamiast go palic na walki typu Parke v Szuli ktora na pewno byla mega droga, mogli wymyslec koncept i walki lub formuly ktore interesowałyby ludzi.

#famemma
  • 4
@RafDan: z Kasjuszem tylko jest tak, ze teraz jest na dole, ale jedna walka i moze wrocic na TOP i on doskonale o tym wie. Podejrzewam, ze w tym roku jeszcze dostarczy emocji bo mimo wszystko brakuje go na tych konferencjach, bo co jak co, ale gadane mial i zawsze dawal jakies emocje. No a co do koncepcji PRIME to uwazam jak Ty, grupa boomerow stoi za ukladaniem karty, ktora zatrzymala