Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :)

Dziś chcę Wam powiedzieć o pięknych plażach na Zakynthos! Wyspa znajduje się na Morzu Jońskim i oferuje niezapomniane widoki oraz wiele wspaniałych plaż, które zachwycą każdego.
Jeśli lubisz białe plaże, to polecam Navagio Beach - znaną również jako "Plażą wraku". To jedna z najpiękniejszych plaż na świecie i jest po prostu niesamowita! Inną piękną plażą jest Dafni Beach, która jest idealnym miejscem do relaksu i cieszenia się ciepłym, krystalicznie czystym morzem.

Najpiękniejsze plaże na Zakynthos znajdziesz w znalezisku https://wykop.pl/link/7032013/zakynthos-10-najpiekniejszych-plaz-podroze-bez-osci

Jeśli kochasz podróże i szukasz inspiracji do wyjazdów, to zapraszam do obserwowania mojego konta oraz hasztagu #podrozebezosci.

#europa #grecja #zakintos #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #krajobraz #natura #widoki #ciekawostki #plaze #wakacje #podrozebezosci #zakynthos
podrozebezosci - Cześć Mireczki i Mirabelki :)

Dziś chcę Wam powiedzieć o pięknych p...

źródło: 6B1B8D0D-C974-426A-962A-4C7403015D4F

Pobierz
  • 4
laża wraku? dodaj na zdjęciu jakieś 500 osób, w zatoczce ze 100 łódek. Trudno o bardziej zapchane i oklepane miejsce. Serio nie trzeba dużo wysiłku by znaleźć piękne plaże na których można faktycznie nacieszyć się widokiem.


@wuju84: do tego dodajmy smród spalin od tych łódek. Zatoka wraku to mocno przereklamowane miejsce.